Diskusia
| Nové analýzy: 0 | Nové previews: 0Novinky/News |
| 5 Najnovších tipov | Tip | Kurz | |
|---|
 |
Ekvádor - Nemecko |
Počet ofsajdov v zápase: Viac ako 3.5 |
3.15 |  |
 |
Kecmanovic M. vs Marozsan F. |
1 |
1.82 |  |
 |
Darderi L. vs Borges N. |
2 |
1.6 |  |
 |
Moro Canas A. vs Kwon Soon Woo |
2 |
1.52 |  |
 |
Turecko-USA |
2,5+gólov v zap. |
1.74 |  |
| Všetky tipy nájdete v Našich štatistikách |
|---|
|
admin
|
14.03.2010, 19:02 | #3060
|
AK NAHODOU NIEKTO SPLNIL VSETKY 3 PODMIENKY, REGISTROVAL SA POTOM NA FORE A ESTE SOM NEPOTVRDIL JEHO REGISTRACIU, NECH MI NAPISE EMAIL !
MOHLO SA TO STAT, LEBO VELA LUDI SA TAM REGISTRUJE A VACSINA NESPLNA ANI JEDNU PODMIENKU   TAKZE MOHOL SOM NIEKOHO PREHLIADNUT
|
|
|
dodi941988
|
14.03.2010, 18:53 | #3059
|
Justin tip 5
17:00 Tenerife-Espanyol 1 2.3 4:1 OK
Justin tip 6
17:00 Almeria-Malaga 1 2.1 1:0 OK
|
|
| |
admin
|
14.03.2010, 18:56 | #4807
|
| |
tak dnes to je nadhera, po vcerajsom KO dni
|
|
| |
dedulo7
|
14.03.2010, 18:57 | #4808
|
| |
blahozelam ,verim ze moja snaha sa vyplati a zajtra sa budem tesit aj ja:)
|
|
| |
dodi941988
|
14.03.2010, 18:57 | #4809
|
| |
tak to je dufam ze som napravil ten vcerajsok 
|
|
| |
Lars
|
14.03.2010, 19:07 | #4810
|
| |
Napravil, ale jenom vyvolenym, coz je docela blbe a jeste lidem kteri vubec nesplnuji yield. Nikdo se ani neobtezoval vyjadrit se k tomu, ze tu nikdo neumi pocitat uspesnost coz je dost skoda, neberte to ve zlem, ale prijde mi, ze tu nikdo nevychodil osmiletku, protoze takovehle pocitani uspesnosti je neuveritelne...dal jsem sem vypocet a vyjadril se mi k tomu jen jeden nick, jinak vsichni delaji, ze to nevydeli...je to smutne...ale kazdopadne jestli jste na tom vydelaly tak blahopreji!
|
|
| |
admin
|
14.03.2010, 19:21 | #4815
|
| |
nieco mi uslo ?
|
|
| |
Lars
|
14.03.2010, 19:25 | #4816
|
| |
Jj celej den se ptam jak muzete nesmyslne pocitat yield a nikdo mi nodpovedel, jen jakysi Slaven, kterej se nevyjadril...dal jsem sem i vypocty a vsichni na to cumi a nedokazou me ani poslat do prdele...pritom je to zaklad tipovani umet si spocitat uspesnost...!!! Kdo neumi spocitat svou uspesnost nebo aspon profit nemuze nikdy tipova a kdyz tak ne uspesne...
|
|
| |
admin
|
14.03.2010, 19:28 | #4819
|
| |
aha, uspesnost u nas je v podstate % vyjadrenie uspesnych tipov, ziadne ine prepocty nie su. Viem, ze existuju rozne ine vypocty, ale to zatial neriesime.
Kazdopadne, ak mas s tym nejaky problem, kontaktuj ma emailom a neries to tu v diskusii, kde je debatka o tipoch.
Dakujem za pochopenie.
|
|
| |
Lars
|
14.03.2010, 19:33 | #4821
|
| |
Problem s tim nemam, jen chci proste rict, ze tohle je nesmysl, ale totalni...a nikdo to nechape...pocitani uspesnosti je po matematicke strance jen jedno, kdyz teda chce nekdo vedet o tiperovi jak je dobrej, tohle co pocitate vy je sileny, jsou lidi u kterych mate napsano, ze maji uspesnost 35% a kdyz jsem si je dnes jen tak na oko prepocital, zjistil jsem, ze by v realu byly v minusu jak nikdo...proto to pisu, ze je to neobjektivni a nikdo nepozna jak kdo je uspesny a tim padem jaky ma prinos pro forum. Coz jsem z vasich komentaru pochopil, ze je to pro to vase closed forum dulezity, ale asi neni....
|
|
|
dodi941988
|
14.03.2010, 18:45 | #3058
|
|
na FORE novy tip od Justiho pre info je to CHILE liga
|
|
| |
Lars
|
14.03.2010, 19:08 | #4811
|
| |
a proc to pises sem, tak si to piste jen v closed foru...tohle vypada spis jako provokace...
|
|
| |
dodi941988
|
14.03.2010, 19:14 | #4812
|
| |
spis mas tady problem s provokaci ty kamo
|
|
| |
Lars
|
14.03.2010, 19:15 | #4813
|
| |
ja neprovokuji, jen se ptam proc to je tak jak to je a nikdo neni schopny, nebo ochotny odpovedet...
|
|
| |
dodi941988
|
14.03.2010, 19:17 | #4814
|
| |
ked budes ochotny prcitat si dnesne sklo tak tam je tvoje PROC
|
|
| |
Lars
|
14.03.2010, 19:26 | #4817
|
| |
Ja si ho precetl a nikdo vcetne tebe k tomu nenapsal vubec nic, u tebe jsem myslel, ze kdyz tocis plus minus 3000€ ze to umis aspon ty, ale ani ty jsi mi k tomu nic nenapsal...
|
|
| |
dodi941988
|
14.03.2010, 19:29 | #4820
|
| |
dnes mam nadherny plus tak mam dobru naladu a nebudem to brat ako urazku
|
|
| |
Lars
|
14.03.2010, 19:37 | #4823
|
| |
Ja tre ani nechtel urazit, jen jsem se chtel dockat toho, ze mi reknes, ano jsem tiper, ktery ma uspesnost, nebo profit tolik a tolik...rict, ze jsi v plusu, to muze i muj dvoulety syn, ale tipovat 10 let a rict ano jsem profitovej, vydelal jsem tolik a tolik, to je neco jineho...
|
|
| |
dodi941988
|
14.03.2010, 19:42 | #4826
|
| |
ja som profitovej ale preco a naco sa tym chvalit snazim sa pomahat aj inym aby boli na tom ako ja tak jeb na taketo picoviny porad aj ty a nechaj si poradit OK?
|
|
|
Mario167
|
14.03.2010, 18:40 | #3057
|
a ještě poklona dodimu za ten včerejší TPS, jak jsem tvdil tady že je ta dvojka dost odvážná............ 
|
|
|
dodi941988
|
14.03.2010, 18:28 | #3056
|
admin slaven
nesmutte pisal som Justimu ci nema nieco na vecer tak hadam posle
|
|
| |
admin
|
14.03.2010, 18:31 | #4804
|
| |
no, jeden KO zapas z 6 je krasa, nesmutim, len neni to full house  
|
|
| |
dodi941988
|
14.03.2010, 18:33 | #4805
|
| |
inak mal som v plane ze dam vsetkych 6 spolu za kilo lebo som mal nejaky plan tak som nemohol za viac lebo ma frajerka dnes narodky ale od rana ma horucky tak sme ostali doma a udrel som to
|
|
|
vancak
|
14.03.2010, 18:28 | #3055
|
|
Oklahoma-Utah 1 kurz 1.78
|
|
|
Mario167
|
14.03.2010, 18:26 | #3054
|
TOLUCA - CRUZ AZUL 1, kurz 2,0
FLAMENGO - VASCO DA GAMA 1, kurz 2,2
|
|
| |
dedulo7
|
14.03.2010, 18:53 | #4806
|
| |
aj ja som dal na flamengo:)
|
|
|
dodi941988
|
14.03.2010, 18:22 | #3053
|
ja dnes zatial
vklad na Niznekamsk 95€ winn 287,85€ in
vklad na Levadiakos 95€ winn 194,75€ in
vklad na Tilburg 95€ winn 199,5€ in
vklad na Krefeld 95€ winn 218.5€ out
vklad na Tenerife 95€ winn 218,5€ zatial in 2:0
vklad na Almeriu 95€ winn 199.5€ zatial in 1:0
a este tam je ten posledny o 20:00
|
|
| |
admin
|
14.03.2010, 18:25 | #4802
|
| |
velka gratulacia
|
|
| |
dodi941988
|
14.03.2010, 18:26 | #4803
|
| |
Thanks
|
|
|
Mario167
|
14.03.2010, 18:16 | #3052
|
včerejší:
PACHUCA - SANTOS LAGUNA 2, kurz 3,75, 0:3 OK
M.WANDERERS - R.MONTEVIDEO 1, kurz 1,9, 1:2 KO
dnes:
MONTE AZUL - SERTAOZINHO 1, kurz 1,9, 1:0 ok
BORINAGE - WAASLAND 1, kurz 2,3, 2:1 OK
PERUGIA - NOVARA 1, kurz 2,4, 0:2 KO
DOXA DRAMAS - PANSERRA 1 , kurz 2,3, 1:1, KO
|
|
| |
admin
|
14.03.2010, 18:20 | #4799
|
| |
ok, vyhodnotene, dakujem za pomoc
|
|
|
slaven
|
14.03.2010, 18:11 | #3051
|
chlapi, to je v riti, krasne 6 tipy, 5 budu OK a ja som to tak chujovo podal, ze ani v pluse nebudem, ale idem do minusu, to snad neni pravda s tym Krefeldom
tak ma riadne odfajcil, na oboch tiketoch
|
|
| |
kitek
|
14.03.2010, 18:18 | #4798
|
| |
keď chceš byť v pluse, jediná cesta je SOLO TIPY ... bohužiaľ, ani ja toto neviem dodržať ....
|
|
| |
slaven
|
14.03.2010, 18:21 | #4800
|
| |
je to proste v riti, ja som dal Krefeld na oba tikety, chapes, na 1nom 1 ku a na druhom som poistil 1x  
posrata smola ...
kazdopadne super tipy dodi !!! akurat ja som sa zasa raz ojebal na dacom
|
|
|
| |
admin
|
14.03.2010, 18:21 | #4801
|
| |
DAKUJEME vsetkym
|
|
| |
dodi941988
|
14.03.2010, 19:27 | #4818
|
| |
myslim ze aj Justimu patri vdaka
|
|
|
dodi941988
|
14.03.2010, 18:06 | #3049
|
|
Tenerife parada 49ˇ2:0 2.30
|
|
|
Mario167
|
14.03.2010, 18:06 | #3048
|
to admin: Kdy se vyhodnotují zápasy ve statistikách?,mám skončené 6 zápasů od včera a nic tam není
|
|
|
dodi941988
|
14.03.2010, 18:01 | #3047
|
Justin tip 4
15:45 Krefeld-Wolsburg 1 2.30 4:5 KO
|
|
|
admin
|
14.03.2010, 18:01 | #3046
|
|
4:5 FT skoda ...
|
|
|
slaven
|
14.03.2010, 17:58 | #3045
|
caute chlapi
tak, ked ten krefeld nevyjde, pridem o vyhru 300 euro, do **** , to snad neni pravda
|
|
| |
dodi941988
|
14.03.2010, 17:59 | #4796
|
| |
preco ste to nehrali radsej solovky
|
|
| |
slaven
|
14.03.2010, 18:00 | #4797
|
| |
super otazka chlape, len na prd, ked som to hral inak
|
|
|
admin
|
14.03.2010, 17:54 | #3044
|
podme aj dnes na taky vysledok ako napsledy: Krefeld Wolfsburg 6:5  
|
|
|
|
admin
|
14.03.2010, 17:48 | #3042
|
|
Krefeld 4:5 do konca 10 minut, skusme to !!!
|
|
| |
dodi941988
|
14.03.2010, 17:48 | #4794
|
| |
verim ze sa este o to pobiju
|
|
| |
dedulo7
|
14.03.2010, 17:55 | #4795
|
| |
ja tomu tiez verim a dufam bo som KO aj ja
|
|
|
tyson012345
|
14.03.2010, 17:37 | #3041
|
|
jeziiis velky manchester city :(
|
|
| |
dodi941988
|
14.03.2010, 17:37 | #4789
|
| |
skoda toho snad bellamy a tevez oziju
|
|
| |
tyson012345
|
14.03.2010, 17:39 | #4790
|
| |
no jo dal som to do 2
|
|
| |
admin
|
14.03.2010, 17:41 | #4792
|
| |
tyson, to bolo posledne upozornenie
naozaj ja nemam cas hladat vysledky, ked ty zadas zly den  
|
|
| |
tyson012345
|
14.03.2010, 17:41 | #4793
|
| |
oki sorry
|
|
|
dodi941988
|
14.03.2010, 17:36 | #3040
|
|
ale aspom TENERIFE robi radost
|
|
|
dodi941988
|
14.03.2010, 17:33 | #3039
|
|
Krefeld my robi dnes starosti ako jediny kua tam
|
|
| |
admin
|
14.03.2010, 17:34 | #4785
|
| |
|
|
| |
admin
|
14.03.2010, 17:34 | #4786
|
| |
za minutu tam padli 3 goly
|
|
| |
dodi941988
|
14.03.2010, 17:35 | #4787
|
| |
sledujem no jak to hras dnes ja kezdy solovku
|
|
| |
dodi941988
|
14.03.2010, 17:36 | #4788
|
| |
uz je po krefelde asi
|
|
|
Malamut
|
14.03.2010, 17:27 | #3038
|
Spartak Moscow - Dynamo Moscow 1 kurz 2.30 OK 4:0
SK Rapid Wien - FK Austria Wien 1 kurz 1.85 OK 2:0
|
|
| |
dodi941988
|
14.03.2010, 17:28 | #4780
|
| |
very good
|
|
| |
Malamut
|
14.03.2010, 17:31 | #4782
|
| |
THX, na B.Bys. - Nitra co povies jak bude
|
|
| |
Malamut
|
14.03.2010, 17:32 | #4783
|
| |
do riti prave gol dostali    
|
|
|
dodi941988
|
14.03.2010, 17:23 | #3037
|
|
servus vancak tak co ako?
|
|
| |
vancak
|
14.03.2010, 17:31 | #4781
|
| |
dodi snažím se jak ty
|
|
| |
dodi941988
|
14.03.2010, 17:33 | #4784
|
| |
treba treba po vcerajsku
|
|
| |
vancak
|
14.03.2010, 17:39 | #4791
|
| |
pomalu se blížím do fora zatím 75% úspěšnost ale schází ještě 6 zápasů
|
|
|
mafik
|
14.03.2010, 17:23 | #3036
|
Kto sa nechal inšpirovať
Hoffenheim - Werder Bremen 2 kurz 2.5 OK 0:1
|
|
|
admin
|
14.03.2010, 17:17 | #3035
|
Prosim, neregistrujte sa na forum, pokial ste nesplnili vsetky 3 podmienky  
je to zbytocne ... my to overujeme a nedostanete sa tam, pokial vsetky 3 body nesplnite
|
|
|
admin
|
14.03.2010, 17:10 | #3034
|
bola tu mala pripomienka, takze sa upravil 3.bod podmienok, pridalo sa tam slovicko vyhodnotenych, teda:
3. Užívateľ musí mať vyhodnotených minimálne 10 tipov v štatistikách pred registráciou a po registrácií minimálne 1 tip denne (samozrejme iný ako bude zverejnené na tomto fóre)
|
|
| |
vancak
|
14.03.2010, 17:13 | #4774
|
| |
admin budeš dnes vyhodnocovat
|
|
| |
admin
|
14.03.2010, 17:14 | #4776
|
| |
jasne, len je nedela
takze sa venujem rodine, to je pre mna 1 rade
|
|
| |
admin
|
14.03.2010, 17:19 | #4778
|
| |
vyhodnotil som Ti ten tip zovcera ...
|
|
| |
vancak
|
14.03.2010, 17:21 | #4779
|
| |
dík
|
|
|
admin
|
14.03.2010, 17:06 | #3033
|
Pekny podvecer, ako sa dari ?
|
|
| |
dodi941988
|
14.03.2010, 17:07 | #4773
|
| |
cauko zatial parada
|
|
| |
admin
|
14.03.2010, 17:13 | #4775
|
| |
priatelu, poprosim Ta, nereaguj uz na tie poznamky na webe na forum, to nie je tvoja starost uz, zbytocne je reagovat
su jasne podmienky, ktore vobec nie su zlozite, takze staci ze sa ludia trocha poznazia a tie podmienky splnia, nechceme nic tazke, len aby prispeli k skvalitneniu webu aj oni
|
|
| |
dodi941988
|
14.03.2010, 17:16 | #4777
|
| |
all right
|
|
|
lukysnaj
|
14.03.2010, 16:51 | #3032
|
Mello R. - Montanes A. 1 8/10 1.7
Litex - Levski 1 7/10 2.1
|
|
|
kitek
|
14.03.2010, 16:45 | #3031
|
roma 3-3 pixe  
|
|