Diskusia
| Nové analýzy: 0 | Nové previews: 0Novinky/News |
| 5 Najnovších tipov | Tip | Kurz | |
|---|
 |
Svajda T. vs Cui J. |
1 |
1.53 |  |
 |
JAR vs Kanada |
2 |
1.69 |  |
 |
Marieham-Inter Turku |
Turku tt over3 |
3.2 |  |
 |
Marieham-Inter Turku |
Turku tt over2.5 |
2.18 |  |
 |
Marieham-Inter Turku |
Turku tt over2 |
1.67 |  |
| Všetky tipy nájdete v Našich štatistikách |
|---|
|
pacigala
|
07.09.2010, 10:12 | #5641
|
|
trebalo mi ist na chatu ? taku fajn akciu som zmeskal ze 20eur zdarma :D
|
|
| |
tommy
|
07.09.2010, 10:19 | #7945
|
| |
Vidis Vidis ale aspon si na chate vypustil paru 
|
|
|
kinly79
|
07.09.2010, 10:03 | #5640
|
Rusko - Slovensko
Kvalifikácia ME 2012, dnes o 17.00 na štadióne Lokomotivu Moskva, rozhodca Frank de Bleeckere (Belgicko)
Pravdepodobné zostavy
Rusko: Akinfejev - Aňukov, Ignaševič, V. Berezuckij, Biľaletdinov - Širokov, Semšov, Dzagojev, Zyrjanov - Pogrebňak, Aršavin
Slovensko: Mucha - Zabavník, Škrtel, Saláta, Hubočan - Štrba, Kucka - Weiss, Hamšík, Stoch - Hološko
|
|
|
Andrejo
|
07.09.2010, 10:03 | #5639
|
|
zdravim nema niekto nejake info o zapase most-plzen?
|
|
| |
tommy
|
07.09.2010, 10:42 | #7950
|
| |
zatial ee a co by si rad vedel ?
|
|
| |
Andrejo
|
07.09.2010, 10:52 | #7951
|
| |
no ci plzen nastupi v plnej sile lebo 1,5 je pekny kurz
|
|
| |
Zio
|
07.09.2010, 11:06 | #7952
|
| |
Dobry den, Plzen tam ide komplet podla ich web.stranky, ale Most mava v pohari dobre vysledky.
|
|
| |
Andrejo
|
07.09.2010, 11:08 | #7953
|
| |
viem ze most ma dobre vysledky ale myslim ze plzen by v sucastnej forme mala jednoznacne vyhrat
|
|
|
tommy
|
07.09.2010, 09:23 | #5638
|
Link na článok na doméne sme.sk
Kanepi ltt ale je tam, tak to bol velmi tazky zapas .... ale psychicky podje teraz dost hore si myslim ..
|
|
|
slaven
|
07.09.2010, 09:12 | #5637
|
Soderling Robin (SWE) vs. Montanes Albert (ESP)
hranica 31,5 gemu ... nepotrapi Spaniel Sweda ? a pojde to do overu ? ehm
...............
46 63 62 63   
dnes je ten den, ked San Diego, po 10 prehrach vyhra ... ale ten kurz na 1 nehram, tak idem do hendikepu ...
San Diego Padres vs. Los Angeles Dodgers -1,5hc 1
GL !
....................
4:2  
Ja som velmi spokojny
|
|
|
jasan11
|
06.09.2010, 23:54 | #5636
|
pani zajtr asvk remiz ako vinko

|
|
|
Zio
|
06.09.2010, 22:29 | #5635
|
|
Este otazocka:v statistikach sa mi neobjavil nick pri tom Swiss"20"... Asi ma to vyhodilo.
|
|
|
bufo
|
06.09.2010, 21:33 | #5634
|
Caute,
zajtra tak z lahka: Slovensko gol:1,6, Cierna Hora gol:1,57, Slovinsko gol:1,57, Malta: 1,42.
|
|
| |
admin
|
06.09.2010, 21:51 | #7941
|
| |
nazdar !
pridaj do do nasich statistik, dik !
|
|
|
matomaska
|
06.09.2010, 20:47 | #5633
|
Zdravim pani, nebol som tu 100 rokov, skusim nieco podat konecne.
Tie ktore sa opakuju, to som sa nechal inspirovat.
Davam to na 1 tiket za nizsi vklad.
2s/Wozniacki C. - Sharapova M.
1 1.74
Rusko - Slovensko
X2 2.12
Malta - Lotyšsko
2 1.77
Srbsko - Slovinsko
X2 2.03
Bosna a Herceg. - Francúzsko
2 2.56
hcp/Holandsko - Fínsko (hc/0:1)
1 1.32
|
|
| |
bufo
|
06.09.2010, 21:45 | #7937
|
| |
docela by to mohlo vyjst,ale si myslim.ze Bosna-Hercegovina bude 1.
|
|
| |
admin
|
06.09.2010, 21:45 | #7938
|
| |
hras francuzov ? preco chlape ? ved su v prdeli a hraju strasny futbal
|
|
| |
admin
|
06.09.2010, 21:46 | #7939
|
| |
inak vitaj zasa u nas
|
|
| |
admin
|
06.09.2010, 21:50 | #7940
|
| |
preco si dal na zapasy datum 22.9. ?
|
|
| |
matomaska
|
06.09.2010, 21:53 | #7942
|
| |
Jooj sorry, tak tie datumy som prehliadol, a francuzy taky vnutorny pocit nic viac.
|
|
| |
admin
|
06.09.2010, 21:58 | #7943
|
| |
ako prehliadol ? ved ked pridavas datum, tak je tam nastaveny na dnesny datum a ty si ho musel zmenit na 22.9, kde je problem ? co mas v PC zle nastaveny datum, ci co?
a Francia, drzim palce, jasne ze mozu vyhrat, ale nedal by som to
|
|
| |
matomaska
|
06.09.2010, 22:05 | #7944
|
| |
Mas pravdu admin, mam zle nastaveny datum v PC , idem to napravit, a dlho som na tom zlom datume fungoval. Dik za upozornenie
|
|
|
prskovic
|
06.09.2010, 20:30 | #5632
|
|
zajtra prekvapka rusko-slovensko X2 norsko-portugalsko 2 gruzinsko-izrael 2 za 5 euro hratelné
|
|
|
admin
|
06.09.2010, 19:23 | #5631
|
|
Cibulkova 7:5 7:6, gratulacia !!!
|
|
|
zago
|
06.09.2010, 18:34 | #5630
|
tak ja takto na uvod vas vsetkych zdravim a co sa dneska tyka, osobne sa mi veeeelmi paci kurz na nasich, ktory sa taha az k hranici 7.2 (http://www.profutbal.sk/clanok102756.htm), ale sem pridam tip na zapas Malta - Lotyšsko 2 pri peknom 1.77 v niké. Malta bola pre mňa odjakživa nicím a neviem si predstaviť, že niečo uhrá. Páči sa mi aj handicap na Holandsko - Fínsko (0:1), tip 1 pri kurze 1.32. Tieto posledné dva pridávam do štatistík a podľa raňajšieho pocitu sa rozhodnem či vrhnem nejakých 5 eur aj na našich
koniec pôstu :)
|
|
| |
tommy
|
06.09.2010, 18:48 | #7934
|
| |
pekne pekne GL kamo
|
|
|
|
Zio
|
06.09.2010, 18:01 | #5628
|
|
Este by som sa spytal, tipy je nutne davat aj sem aj do statistiky?
|
|
| |
tommy
|
06.09.2010, 18:04 | #7933
|
| |
Nie je to nutene ale pre lepsi prehlad tiperov co hraju ake kurzy atd atd atd ... tak je to dost velkym prinosom ...
Cize budeme radi ked sa pridas
|
|
| |
admin
|
06.09.2010, 19:04 | #7935
|
| |
precitaj si nase pravidla ... citujem: "7. Pre prehľad o tipujúcich by bolo vhodné, aby každý tip, ktorý užívateľ napíše do diskusie, pridal aj medzi štatistiky, cez tlačidlo Pridaj zápas. "
|
|
|
slaven
|
06.09.2010, 17:28 | #5627
|
dnes je ten den, ked San Diego, po 10 prehrach vyhra ... ale ten kurz na 1 nehram, tak idem do hendikepu ...
San Diego Padres vs. Los Angeles Dodgers -1,5hc 1
GL !
|
|
|
admin
|
06.09.2010, 17:20 | #5626
|
|
Cibuľa zacala a dobre 1:0*
|
|
| |
slaven
|
06.09.2010, 17:31 | #7931
|
| |
Kuznecka brejk na 2:1 a potvrdila na 3:1 aj ked Cibulkova mala brejkball pri jej podani
proste zeny.
|
|
|
Zio
|
06.09.2010, 17:09 | #5625
|
|
Dobry den, hadam aj ja prispejem sem tam dobrymi tipmi. Ja dnes verim Nemcom do 20, na zapase budu skauti z M.U.,PSV, Feyenordu, Sampdorie, Leverkusenu, budu hrat s vacsou motivaciou,ako v marci (1-1). Isteze aj Svajciari nebudu driemat, ale priklanam sa k Nemcom za 2,10.
|
|
| |
admin
|
06.09.2010, 17:19 | #7928
|
| |
vitaj a cit sa tu prijemne, verime, ze budes prinosom ...
tipy pls pridavaj aj do statistik
|
|
| |
Zio
|
06.09.2010, 17:27 | #7930
|
| |
OK.
|
|
| |
slaven
|
06.09.2010, 17:31 | #7932
|
| |
nazdar
|
|
|
ball8
|
06.09.2010, 16:50 | #5624
|
zajtra:
Slovensko 21 - Nórsko 21 1 1,55
Bielorusko - Rumunsko 2 2,62
|
|
|
|
ball8
|
06.09.2010, 16:40 | #5623
|
ak chce niekto zvýšiť výhru tak odporúčam :
Bryan B./Bryan M. - Fish/Knowles 1 1,26
|
|
| |
tommy
|
06.09.2010, 16:43 | #7923
|
| |
GL
|
|
|
slaven
|
06.09.2010, 15:53 | #5622
|
Soderling Robin (SWE) vs. Montanes Albert (ESP)
hranica 31,5 gemu ... nepotrapi Spaniel Sweda ? a pojde to do overu ? ehm
|
|
| |
slaven
|
06.09.2010, 16:44 | #7924
|
| |
dam si to a basta, za 10ku
|
|
| |
tommy
|
06.09.2010, 16:44 | #7925
|
| |
v Tenise moze byt vsetko skor by som sa priklonil k Gasquet R. Monfils G. to by mal byt vyrovnaný zapas podla mna ... ale GL ked to hras
|
|
| |
slaven
|
06.09.2010, 16:50 | #7926
|
| |
over 31,5g, admin, oprav mi ten tip, je to over samozrejme, aj tiket som pridal
GL !
|
|
|
| |
mikes
|
06.09.2010, 16:10 | #7921
|
| |
dakujeme
pozyvam vsetkych fanusikov na ligu majstrov. vstupne bude v pohode a kapacita 5000 by sa mohla vypredat.
|
|
| |
slaven
|
06.09.2010, 16:17 | #7922
|
| |
na lavu tribunu 300 Eur a na pravu 200 Eur, "ala" Zilina ...
smejem sa
|
|
| |
admin
|
06.09.2010, 17:23 | #7929
|
| |
ked budete hrat, napis to tu, info
ja pojdem VIP za 600 Eur  
|
|
| |
mikes
|
06.09.2010, 20:02 | #7936
|
| |
nehrozi u nas take nieco. 4 € stal zatial najviac listok na ligu majstrov v presove, teraz tipujem maximalne 5€. ale predtym bola kapacita 1500 divakov a teraz bude az 5000. takze tak. prvy zapas hrame asi 25.9. s Vespremom. drzte palce
|
|
|
|
prskovic
|
06.09.2010, 12:57 | #5619
|
|
nech je sranda dnes kuznecová-cibuľková 2, zajtra rusko-slovensko 2
|
|
| |
admin
|
06.09.2010, 13:04 | #7920
|
| |
velmi dobre
|
|
|
Zizou
|
06.09.2010, 11:53 | #5618
|
|
Kaia Kanepi vs Yanina Wickmayer, tip 2
|
|
| |
tommy
|
06.09.2010, 12:07 | #7914
|
| |
ouuha tu by som sa skor priklonil ku Kanepi ta hra o dost lepsie na tvrdom ... a matche pridavaj do sekcie Nase Statistiky - Pridaj Zapas.
Diki
|
|
|
Zizou
|
06.09.2010, 11:47 | #5617
|
|
Dnes by som dal zápas Richard Gasquet vs Gael Monfils, tip 2 , čo vy na to?
|
|
| |
tommy
|
06.09.2010, 11:51 | #7912
|
| |
Pre mna osobne otovrený zapas tam moze byt vsetko ale skor by som sa priklonil k OVERU ... myslim ze je dost relany ..
|
|
|
Zizou
|
06.09.2010, 11:46 | #5616
|
|
Zdravím, je tu admin? Chcel by som sa informovať ohľadom tej stávkovej , kde mi dajú tých 20 eur zadarmo za registráciu. Za odpoveď vopred ďakujem
|
|
| |
tommy
|
06.09.2010, 11:50 | #7911
|
| |
Vitaj skus ho kontaktovat na tento e-mail nasetipy@gmail.com ked je pri nete urcite ti odpise. Akcia trva do dnes cize mylsim ze by si to mal stihnut.
GL
|
|
| |
Zizou
|
06.09.2010, 11:55 | #7913
|
| |
Díky, ale uz som sa tam kontaktoval, asi tak pred 3 hodinami a odpoved mi este neprisla. A ty nahodou nevies o aku stavkovu sa jedna?
|
|
| |
tommy
|
06.09.2010, 12:07 | #7915
|
| |
Vsetko riesi Admin cize ked pride urcite Ti odpise nic neboj
|
|
| |
Zizou
|
06.09.2010, 12:12 | #7916
|
| |
Okey, diky za info
|
|
| |
admin
|
06.09.2010, 12:45 | #7918
|
| |
Zizou, teraz som odpovedal, ja na webe nie som 24hodin non stop a mam svoju pracu a aj svoju rodinu, takze neocakavaj, ze na emaily odpoviem hned.
Dik za pochopenie
|
|
| |
Zizou
|
06.09.2010, 13:03 | #7919
|
| |
Jasne rozumiem a dakujem.
|
|
|
adler
|
06.09.2010, 11:34 | #5615
|
|
co by ste dnes podaly za sto eur?nejaku tutovku
|
|
| |
tommy
|
06.09.2010, 11:38 | #7910
|
| |
ouuha dnes ?? noo nevidim tam nic skor si tu 100tku odloz na zajtra ...
|
|
|
Braga
|
06.09.2010, 10:36 | #5614
|
|
Skoro som zabudol na basket- Rusko-N.Z. N.Zeland (+ 7,5) 1,85. A aj 1.Q. N.Zeland skusim 2,82. Doteraz hrali velmi pekne,dufam,ze nestratili formu.
|
|
|
tommy
|
06.09.2010, 10:17 | #5613
|
Caftee banda tak vcera velmi pekna spokojnost
Barcelona B - Xerez 2:1 FT 2.2
Tenerife - Salamanca 1:2 FT 1.89

|
|
|
Braga
|
06.09.2010, 10:14 | #5612
|
|
Dnes len jeden tiket Apeldoorn oba gol 1,56 , SwissU20-GermanyU20 2 DNB 1,53 spolu 2,38 8/10. Hral by som over u tych Svajciarov radsej,ale len niektore netovky to maju. Gl.
|
|