Diskusia
| Nové analýzy: 0 | Nové previews: 0Novinky/News |
| 5 Najnovších tipov | Tip | Kurz | |
|---|
 |
Jordansko-Alžirsko |
Alžírsko+1,5 golov zap. |
1.66 |  |
 |
Jordánsko - Alžírsko |
x |
4.51 |  |
 |
Nórsko - Senegal |
x |
3.62 |  |
 |
Shelbourne - Bohemians |
x |
3.21 |  |
 |
Broady L. vs Holmgren A. |
1 |
2.04 |  |
| Všetky tipy nájdete v Našich štatistikách |
|---|
|
misqeq
|
05.01.2011, 21:11 | #9451
|
Bamberg prvykrat ligol v lige, samozrejme s poslednym...ako inak
|
|
| |
misqeq
|
05.01.2011, 21:14 | #13680
|
| |
akurat Alba ma trochu stve
|
|
| |
slaven
|
05.01.2011, 22:17 | #13683
|
| |
tak nas aj dostvala, zasa sa "prekonali"
|
|
| |
Kopčanowski
|
05.01.2011, 22:50 | #13690
|
| |
otazka casu .. asi boli za to dobre prachy :D
|
|
| |
Kopčanowski
|
05.01.2011, 22:52 | #13692
|
| |
alebo cerpali tahuni minulorocnu dovolenku
|
|
|
majster
|
05.01.2011, 20:52 | #9450
|
chelsea pekný začiatok raz darmo
|
|
| |
chipy
|
05.01.2011, 21:01 | #13679
|
| |
po tom vykone co predviedli doma s aston villou sa ani nedivim ...este dostanu jeden a potom zacnu hrat  
|
|
| |
ivan777
|
05.01.2011, 21:41 | #13682
|
| |
Liverpool tiež "úspešný" úvod...
|
|
|
perigeo
|
05.01.2011, 20:20 | #9449
|
|
Krcher, kde si nasiel kurz na Aston Villa - Sunderland 1 2,1?
|
|
|
majster
|
05.01.2011, 20:13 | #9448
|
neviem , ale ta Spišska nejak nevysla, škoda!! ,50/50
|
|
|
Krcher
|
05.01.2011, 19:59 | #9447
|
Aston Villa - Sunderland - 1
|
|
| |
Krcher
|
05.01.2011, 20:07 | #13669
|
| |
Wolves - Chelsea (hcp. 1:0) - 2
|
|
| |
majster
|
05.01.2011, 20:47 | #13676
|
| |
naozaj aj mňa by zaujimalo v akej stavkovej je kurz nad 2 na Aston Vilu??však napíš kde to je
|
|
| |
chipy
|
05.01.2011, 20:55 | #13678
|
| |
victoria tip victory tip sazka tip maxi tip bet770
|
|
| |
admin
|
05.01.2011, 21:16 | #13681
|
| |
majster ... mrkni sem: http://www.oddsportal.com/ najdi si tam futbal nalavo (soccer), Today's matches siu desne zapasy, alebo si najdi dany zapas cez danu krajinu a ligu ... anglicko 1: http://www.oddsportal.com/soccer/england/premier-league-2010-2011/
aston villa: http://www.oddsportal.com/soccer/england/premier-league-2010-2011/aston-villa-sunderland-336942/
tam najdes kurzy, aj so sipkami, ako sa menili kurzy, ked prides mysou nad sipku, uvidis ako sa kurzy menili.
Nieco podobne: http://www.liga.cz/dnes/ ... villa: http://www.liga.cz/dnes/ , tam tiez vidis, ze napr. chance mala 2.1 , sazka 2.11, tipos 2.1 atd atd ...
|
|
|
majster
|
05.01.2011, 19:55 | #9446
|
|
no Hooki krásny futbalový výsledok , ale vyšiel -0:1
|
|
|
sokyno
|
05.01.2011, 19:52 | #9445
|
ja dneska skusim 1ku na Phoenix vs Lakers
dost tazky zapas na kurz 2,6
|
|
| |
chipy
|
05.01.2011, 19:58 | #13665
|
| |
ja skusam Boston - San Antonio 1 ...co myslis???
|
|
| |
sokyno
|
05.01.2011, 20:03 | #13668
|
| |
tazky zapas bez ronda a garnetta to bude mat boston tazke ale z bostonu sa body tazko nosia uvidime tazky zapas na tipovanie
|
|
| |
chipy
|
05.01.2011, 20:08 | #13670
|
| |
tak rondo chyba skoro kazdy treti zapas ...nic ja ako fanusik bostonu im verim Allenovi sa celkom dari ... spolieham na to ze San Antonio bude mat v nohach vcerajsi zapas
|
|
| |
sokyno
|
05.01.2011, 20:10 | #13671
|
| |
a tak rondo by uz mal dnes hrat ... ale neviem prvy zapas ako mu vynde ... v tomto zapase ja dam Gortat nad 6,5 doskoku 1,83 bet 365
|
|
| |
chipy
|
05.01.2011, 20:14 | #13672
|
| |
moze byt vcera som pozeral Dallas - Portland .... Marcus Camby cez 20 doskokov
|
|
| |
chipy
|
05.01.2011, 20:18 | #13673
|
| |
gortat neni nahodu v phoenixe???
|
|
| |
sokyno
|
05.01.2011, 20:33 | #13674
|
| |
hej hej je ja len ako na moj prispevok pisem ... Gortat dost velky aby zaznamenal viac ako 6,5 doskoku a hrava uz castejsie
|
|
| |
chipy
|
05.01.2011, 20:42 | #13675
|
| |
hej jasne potom mi doslo ...tak drzim palce GL
|
|
| |
sokyno
|
05.01.2011, 20:47 | #13677
|
| |
aj ja tebe v tom bostone
|
|
|
misqeq
|
05.01.2011, 19:51 | #9444
|
Adebayor sa udajne pobil s Tourrem, v City musi byt super pohodicka..dufam,ze ich Gunners roznesu na kopytach
|
|
| |
Khamul
|
05.01.2011, 19:55 | #13662
|
| |
s kade mas tutu info ?
|
|
|
|
|
bufo
|
05.01.2011, 19:45 | #9443
|
Caute,
na dnes sa mi rata v zapase Orlando-Milwaukee over 98 na domacich,je to nizka hranica...
|
|
| |
chipy
|
05.01.2011, 19:47 | #13659
|
| |
tak orlando dava v priemere na zapas 98 bodov a milwaukee ma vybornu obranu a dostavaju skoro najmenej z celej ligi 92 bodov no neviem neviem
|
|
| |
chipy
|
05.01.2011, 19:49 | #13660
|
| |
a vzajomny zapas toho roku skoncil 96 :85 pre Milwaukee
|
|
|
chipy
|
05.01.2011, 19:44 | #9442
|
Bufo preco myslis ze orlnado over 
|
|
| |
bufo
|
05.01.2011, 19:53 | #13661
|
| |
Poslednych 10 vzajomnych zapasov bol over,myslim si,ze to znova padne+poslednych 6 zapasov najvyssi priemer z celej NBA...
|
|
| |
chipy
|
05.01.2011, 19:57 | #13663
|
| |
no jak myslis ale v poslednych zapasoch hrali s new yorkom a golden state ktore maju najhorsie obrany v lige
|
|
|
Mattix
|
05.01.2011, 19:43 | #9441
|
chcem sa spytat, ked som pridal zapasy do statistik, tam admin zadava vysledky?
|
|
| |
majster
|
05.01.2011, 19:58 | #13664
|
| |
pravde podobný das ty on ho len vyhodnoti
|
|
|
ivan777
|
05.01.2011, 19:26 | #9440
|
|
Aston Villa, Bolton, Chelsea kombi kurz okolo 5,0...
|
|
|
chipy
|
05.01.2011, 19:20 | #9439
|
Nadal je vraj chory a berie antibiotika
|
|
| |
misqeq
|
05.01.2011, 19:22 | #13648
|
| |
asi si prepudroval nos, lebo v tretom sete si s Lukasom vytiera zadok 
|
|
| |
slaven
|
05.01.2011, 19:23 | #13649
|
| |
tak kanarika by nemal dostat aj keby lezal na smrtelnej posteli, ved je to nadal
|
|
| |
misqeq
|
05.01.2011, 19:28 | #13651
|
| |
Lacko by mal hrat to co v druhom sete, byt castejsie na sieti a striedat tempo uderov..
|
|
| |
chipy
|
05.01.2011, 19:32 | #13653
|
| |
no ja len tak do buducna ...ked dnes postupi zajtra narazi na Gulbisa ktoremu ked ide tak dokaze porazit kohokolvek...a ked je fakt chory a berie antibiotika tak dvojhodinovy pobyt na kurte mu nejak neprospeje a zajtra to bude zaujimave
|
|
| |
slaven
|
05.01.2011, 19:34 | #13654
|
| |
lacko ho brejkol zasa
|
|
| |
misqeq
|
05.01.2011, 19:35 | #13655
|
| |
som zvedavy na kurz
|
|
| |
chipy
|
05.01.2011, 19:39 | #13656
|
| |
tak este nadal/lopez ma hrat dneska stvorhu proti domacemu paru 8 kurz na arabov
|
|
| |
ivan777
|
05.01.2011, 19:39 | #13657
|
| |
4:3 pre Nadala v treťom sete, ešte to môže byť zaujímavé...
|
|
| |
misqeq
|
05.01.2011, 19:43 | #13658
|
| |
podla mna sa ten debl ani nebude hrat
|
|
|
chipy
|
05.01.2011, 19:15 | #9438
|
|
Boston - San Antonio 1....1.85
|
|
|
| |
Mattix
|
05.01.2011, 19:07 | #13646
|
| |
pekny tiketik, Bolton by to mal zvladnut lavou zadnou
|
|
| |
misqeq
|
05.01.2011, 19:12 | #13647
|
| |
drzim paste
|
|
|
chipy
|
05.01.2011, 18:56 | #9436
|
neni mozneeeeeeeeee kanaaaaaarik ....klobuk dole ...ale ked ho dam do hcp s ribom tak sa trapi
|
|
| |
slaven
|
05.01.2011, 19:02 | #13641
|
| |
 
|
|
|
misqeq
|
05.01.2011, 18:55 | #9435
|
kanar lieta v lufte a prave si sadol na Rafu
|
|
| |
misqeq
|
05.01.2011, 18:57 | #13639
|
| |
Lukas hra super udery a Rafa je ako bez duse ..si ani nepamatam kedz naposledz fasol kanara 
|
|
| |
misqeq
|
05.01.2011, 19:02 | #13643
|
| |
Nadal break, vezmi si ho spat, Lacko  
|
|
| |
slaven
|
05.01.2011, 19:04 | #13644
|
| |
teraz mu da Nadal kanara  
|
|
| |
misqeq
|
05.01.2011, 19:06 | #13645
|
| |
je to mozne, zaradil vyssi stupen 
|
|
|
chipy
|
05.01.2011, 18:52 | #9434
|
Tak na koniec su to Nemci v tom biatlone na nich som zabudol lepsie povedane neratal som s nimi ..... a ta posledna strelba tak to bola psychiatria  ....no nic ide sa dalej
|
|
|
perigeo
|
05.01.2011, 18:34 | #9433
|
Aston Villa - Sunderland.
Videl som posledny zapas s Chelsea, Aston hrali vyborne, ich brankar chytal extravagantne, takze si myslim, ze by dnesny duel /kurz okolo 1,9/ mali vyhrat chalani z Birminghamu... Villa potrebuje výhru, ako asi nikdy pred tým.
|
|
| |
ball8
|
05.01.2011, 18:47 | #13635
|
| |
skôr by som povedal čistá 2 ...myslím,že som si to aj podal,ale nie som si istý,nechce sa mi pozerať na účet
|
|
| |
majster
|
05.01.2011, 18:52 | #13636
|
| |
škoda že som nedal X bolo by všetko, ale ako obyčajne mám 1:2
|
|
| |
majster
|
05.01.2011, 18:53 | #13637
|
| |
ale tak mam aj Blacburn aj ako je dole Everton-1:2 a peniazky pááá
|
|
| |
perigeo
|
05.01.2011, 19:24 | #13650
|
| |
Hmmm... uvidime o 2 hodky, ale moj tip je dvojgolova vyhra Astonu, 2:0
|
|
| |
majster
|
05.01.2011, 19:32 | #13652
|
| |
no ked nebude mat brankara Sunde. tak ti to prajem
|
|
|
slaven
|
05.01.2011, 18:17 | #9432
|
Lacko sa drziiii s Rafom
|
|
| |
ivan777
|
05.01.2011, 18:44 | #13633
|
| |
Prvý set prehral v tiebreaku, druhý set vyhráva 3:0...
|
|
| |
ivan777
|
05.01.2011, 18:45 | #13634
|
| |
Dal som Lacka víťaza zápasu pri kurze 20 za pol eura, tak by sa mohol snažiť aj nadďalej , Nadal evidente nie je vo svojej koži...
|
|
| |
ivan777
|
05.01.2011, 18:56 | #13638
|
| |
Druhý set 6:0...nejakí experti na tenisovú štatistiku tu nie sú ? kedy Nadal dostal naposledy kanára ?
|
|
| |
david2
|
05.01.2011, 18:58 | #13640
|
| |
ty kks.. Teraz Lacko riadne reprezentoval Slovensko a samozrejme aj seba Táto správa pojde do sveta
|
|
| |
Speedy Gonzales
|
05.01.2011, 19:02 | #13642
|
| |
pred dvoma rokmi vo februári mu ho dal Andy Murray na turnaji v Rotterdame tuším naposledy..
|
|
|
slaven
|
05.01.2011, 18:13 | #9431
|
Trebisov v polovici zapasu 2:0, ale netesim sa este, je to hokej, aj Spisska vcera vyhravala 2:0
|
|
| |
tommy
|
05.01.2011, 18:28 | #13630
|
| |
4:0
|
|
| |
slaven
|
05.01.2011, 18:44 | #13632
|
| |
uz sa zacinam pomaly tesit
|
|
|
tiky
|
05.01.2011, 18:06 | #9430
|
Anaheim Ducks - Nashville Predators X
|
|
|
tiky
|
05.01.2011, 18:05 | #9429
|
ked ste vcera hrali moj zapas, neobanovali ste
|
|
|
majster
|
05.01.2011, 17:43 | #9428
|
|
Llanelli:Bangor- hostia s kurzom 1,9
|
|
|
dubc3k
|
05.01.2011, 17:37 | #9427
|
|
tak ja idem azse do minusu kua chelsea, d-team, SNV, PD za 20 vyhra 60
|
|
|
jakislav
|
05.01.2011, 17:22 | #9426
|
|
Dali by ste dnes na Tottenham?
|
|
| |
Speedy Gonzales
|
05.01.2011, 17:26 | #13624
|
| |
02 alebo možno aj čistá 2..Evertonu bude chýbať Tim Cahill,najlepší strelec mužstva a to je dosť citeľna strata..
|
|
| |
jakislav
|
05.01.2011, 17:29 | #13625
|
| |
dal som 2, snaď ma nesklamú
|
|
| |
Speedy Gonzales
|
05.01.2011, 17:30 | #13626
|
| |
tak držím palce
|
|
| |
majster
|
05.01.2011, 17:30 | #13627
|
| |
keď môžem tak len skromne , da sa dať na všetko , ale keď sa konkrétne pýtaš tak napríklad- D 5. 1. 2011
clock 21:00
Futbal - Anglicko - Premier League
Everton FC vs. Tottenham Hotspur (Presný výsledok)
1-2 9,50
|
|
| |
jakislav
|
05.01.2011, 17:33 | #13628
|
| |
skôr by som povedal, že Tottenham vyhrá 0-1
|
|
| |
majster
|
05.01.2011, 17:45 | #13629
|
| |
tiež pekne
|
|
|
admin
|
05.01.2011, 17:05 | #9425
|
Vsetkym vyhercom v mesiaci 12/2010 bola prave pripisana vyhra na ich ucty
|
|
| |
perigeo
|
05.01.2011, 18:44 | #13631
|
| |
Srdečne ďakujeme!
|
|
|
chipy
|
05.01.2011, 16:50 | #9424
|
ach ten Karlovič to je blazon 28 es a do tretice tiebreak
|
|
| |
dubc3k
|
05.01.2011, 16:53 | #13615
|
| |
dufam ze to nevyhraje :/
|
|
| |
chipy
|
05.01.2011, 16:57 | #13617
|
| |
no nevyzera to ruzovo pre kohliho 1:5
|
|
|
slaven
|
05.01.2011, 16:36 | #9423
|
Astana, Astana ... ty si pycha nasa ... najceplejsa voda v nej a ludzi je habadej ...  
|
|
| |
slaven
|
05.01.2011, 16:38 | #13607
|
| |
jaj, pardon, to je Domaša a nie Astana ...
|
|
| |
Martinko
|
05.01.2011, 17:02 | #13619
|
| |
Fuu, slaven, to bolo vtipne!! Daj este! Vsetci ta tu obdivujeme. Retardovany a napriek tomu tak vtipny! Az mi slza vysla...
|
|
| |
slaven
|
05.01.2011, 17:06 | #13620
|
| |
sakraaaaaa, toto mi chybalo uz
debilkovia od konkurencie ... kde ste tak dlho boli ?  
|
|
| |
tommy
|
05.01.2011, 17:09 | #13621
|
| |
honili tipy 
|
|
| |
slaven
|
05.01.2011, 17:10 | #13622
|
| |
  sa smejem nad Astanou, aj nad tymito uboziakmi  
|
|
|
dubc3k
|
05.01.2011, 16:27 | #9422
|
|
Chcem sa opytat na fromsport.com ked kliknem na hocijaky zapas tak mi neotovri okno zapasu treba tam nieco stiahnut nejaky upload? For Webmasters, Get Free updated Sport Streams on your website toto tam je ale ked kliknem tam je nejake generovanie kodu ci co neviete mi poradit?? diky
|
|
| |
Speedy Gonzales
|
05.01.2011, 16:41 | #13609
|
| |
no ja keď na to kliknem tak mne tam všetko fachčí ako má..keď kliknem na daný zápas tak sa mi do pár sekund spustí..neviem kde môže byť chyba u Teba
|
|
| |
admin
|
05.01.2011, 16:49 | #13611
|
| |
mne ten nadpis napise tiez, ale pod tym sa mi to video spusti ... teraz som to skusil v Mozille, v Opere mi to nejde
|
|
| |
Speedy Gonzales
|
05.01.2011, 16:50 | #13612
|
| |
jj presne tak ten nádpis tam je ale nižšie sa to video spustí..
|
|
| |
admin
|
05.01.2011, 16:51 | #13613
|
| |
aj v IE ide v pohode
|
|
| |
dubc3k
|
05.01.2011, 16:53 | #13614
|
| |
ano uz to ide v mozille ze ma to nenapdlo :) dakujem v opere mi to nejde OPERA je shit a ja ju pouzivam
|
|
| |
admin
|
05.01.2011, 16:55 | #13616
|
| |
ale, ale, brzdi ... Opera nie je shit
v niecom je lepsia ako Mozilla napriklad ...
najlepsie je pouzivat viacero prehliadacov
|
|