Diskusia
| Nové analýzy: 0 | Nové previews: 0Novinky/News |
| 5 Najnovších tipov | Tip | Kurz | |
|---|
 |
Chorvatsko - GHana |
x |
3.4 |  |
 |
Kopp S. vs Nesterov P. |
2 |
2.25 |  |
 |
Draper J. vs Humbert U. |
1 |
1.55 |  |
 |
Nórsko vs Francúzsko |
2 |
1.63 |  |
 |
JAR-Kanada |
2 |
1.7 |  |
| Všetky tipy nájdete v Našich štatistikách |
|---|
|
majster
|
25.05.2011, 08:45 | #14903
|
tak , ale s tymi strelcami som naočkovany mam troch a do štatistik som dal prave D. Sedina , čo nedal , majtre nem robíš dobréé!! Link na Tiket
|
|
|
admin
|
25.05.2011, 08:12 | #14902
|
|
majster, NHL 2:2, spokojny ?
|
|
| |
hansus82
|
25.05.2011, 08:13 | #23469
|
| |
ja hej
|
|
| |
majster
|
25.05.2011, 08:30 | #23470
|
| |
ahoj! ano samo , ale nemysli si že stavkova zbankrotovala bo ja hram za centy , kuk Link na Tiket  
|
|
| |
majster
|
25.05.2011, 08:32 | #23471
|
| |
inak X s 3.7 chytil som dva krat , neviem este ako hral Huston :Hamilton tam mam tiež X a nieje vyhodnoteny, aj doch strelcov sa mi podarilo
|
|
| |
admin
|
25.05.2011, 08:36 | #23472
|
| |
Houston 4:3
|
|
| |
majster
|
25.05.2011, 08:40 | #23473
|
| |
skoda mam aj pri nom NHL - X , vcera som nepridal ani jeden tiket a aj na nike som dva podal a oba som vyhral skoda, podam ked nevyhram ale dam ten co neni vyherny porazi
|
|
| |
majster
|
25.05.2011, 08:42 | #23474
|
| |
noo ale pozeram že po p.p. aj tak postupil Vancouver , ešte tak Boston keby to by ma potešilo, zase by bol Slovak vo finale
|
|
|
Mattix
|
24.05.2011, 23:00 | #14901
|
|
Šafářová L. - Goerges J. - 1 @2.32
|
|
|
Bublinak
|
24.05.2011, 22:39 | #14900
|
len tak z srandy:
Link na Tiket
|
|
|
Bublinak
|
24.05.2011, 22:12 | #14899
|
ale ten Juventus krásny gól dal
|
|
| |
mayo
|
24.05.2011, 23:54 | #23468
|
| |
Co som ti hovoril ?
|
|
|
slaven
|
24.05.2011, 21:17 | #14898
|
Drahý, včera som mala nádherný sen.
Bola som v Tescu a mohla som nakupovať zadarmo...
-No ja som mal sen, že mám sex s dvomi ženami...
-A bola som pri tom aj ja?
-Nie, ty si bola v Tescu...
banda cafte
|
|
|
bufo
|
24.05.2011, 21:07 | #14897
|
Detroit Tigers - Tampa Bay Devil Rays ,hcp: -1,5 Tampa Bay ...1,64
N.Y.Yankees-Toronto ,tip 1... 1.55
|
|
|
bufo
|
24.05.2011, 20:56 | #14896
|
|
Colorado-Arizona ,tip 1...1.55
|
|
| |
Bublinak
|
24.05.2011, 20:58 | #23464
|
| |
bufo ja to hrám opačne, Arizona ma slušnú sériu výhier za sebou.
|
|
| |
majster
|
25.05.2011, 10:04 | #23480
|
| |
Bubli aj keby si hral všetky 4 zápasy opačne tak máš 3/4 doma, bufo ta dôvera
|
|
|
hansus82
|
24.05.2011, 20:32 | #14895
|
tak Roger-Vasselin sklamal a prehral s Rosolom , Nadal s prehľadom(54gamov), Andujar tiež 3:0, Dulgheru 2:0 a Tursunov uhral set, takže len ten Roger-Vasselin KO z 1.tikety
|
|
| |
hansus82
|
24.05.2011, 20:34 | #23462
|
| |
čo sa týka toho druhého:
viborg OK, hjorring OK, st.andrä OK, altach OK, jeonbuk OK, už len vancouver aby bolo 1X Dufam že sa niekto inšpiroval, škoda toho Vasselina, mal som to zahrať do rozpisu
|
|
| |
slaven
|
24.05.2011, 21:18 | #23466
|
| |
mna na jednom tikete odfajal Vasselin a na dalsom ten Sweeting, sila, takze tenisy ma pekne odfajcili
|
|
| |
majster
|
24.05.2011, 21:36 | #23467
|
| |
hansus prajem ti aby ti všiel aspoň ten druhy tiket, vieš ja som dal over aj na Vaselin:Rosol , takže mne tenisy vyšli diky!
Čo sa tyka San Jose ide o to kolko si vsadil, ked ti chyba len ten zapas tak ho poisti aby si bol v pluse
|
|
|
| |
mayo
|
24.05.2011, 20:54 | #23463
|
| |
Pripravne zapasy nepatria na tiket  
|
|
| |
Bublinak
|
24.05.2011, 20:59 | #23465
|
| |
za ten kurz, to bol hriech neskúsiť
|
|
|
majster
|
24.05.2011, 20:04 | #14893
|
hansus , diky za tvoje overy v tenise , dal som tri a mam za 1 cez 5€
|
|
|
|
tiky
|
24.05.2011, 17:13 | #14891
|
Inak ten Nadal, to bude brutalny over
|
|
|
tiky
|
24.05.2011, 14:43 | #14890
|
Vancouver 1
|
|
| |
majster
|
24.05.2011, 15:41 | #23459
|
| |
tiky plne s tebou súhlasím , ale žeby nechceli zarobiť? výhodu majú a tri zápasy na výhru , žeby využili prvý!!
|
|
| |
tiky
|
24.05.2011, 17:12 | #23460
|
| |
majster, to nie je Slovenska liga ale semifinale Stanley Cupu
|
|
| |
majster
|
24.05.2011, 19:41 | #23461
|
| |
aj tam maju ľudia radi hokej! , čo budu robiť v kluboch do finale ked v noci vyhra Vancouver , ale maš pravdu čo je doma sa počita , ja mam X 2:2, ako obyčajne , ale tie X nechodia a ja stále čakám!!!
|
|
|
bzucko
|
24.05.2011, 12:33 | #14889
|
Dnes:
č.1: Erakovic M. (Nzl) - Rus A. (Ned): + 21,5 @ 2,0 unibet
č.2: Parmentier P. (Fra) - Pervak K. (Rus): + 21,5 @ 2,1 unibet
č.3: Schnyder P. (Sui) - Cirstea S. (Rou): + 21,5 @ 2,0 unibet
|
|
|
sokyno
|
24.05.2011, 12:08 | #14888
|
Nadal under 27,5 gameu
|
|
|
majster
|
24.05.2011, 10:41 | #14887
|
Príde chlapček k mäsiarovi a pýta sa:
- Ujo, máte bravčovú hlavu?
- Mám.
- Tak vám treba!
|
|
|
hansus82
|
24.05.2011, 09:37 | #14886
|
1. andujar + roger-vasselin + nadal over 27,5gamov + tursunov vyhrá aspoň set + dulgheru - kurz 13,33/nike
2. viborg over 2,5 + hjorring pol.alebo KV X + St.Andrä over 2,5 + altach over 2,5 + jeonbuk + vancouver 1X - kurz 9,03/nike
|
|
| |
hansus82
|
24.05.2011, 09:42 | #23452
|
| |
do štatistík:
Giraldo S. - Andujar P. 2 @1.75
Roger Vasselin - Rosol L. 1 @1.78
Nadal - Isner over 27,5 gamov @1.80
|
|
| |
sokyno
|
24.05.2011, 11:50 | #23454
|
| |
ten Isner velmi tazko padne ja mam under , ale uvidime ostatok mam aj ja
|
|
|
majster
|
24.05.2011, 09:30 | #14885
|
v noci Oklahoma-Dallas X -101:101 pri 12 kurz , kto mal isto poteší
|
|
| |
slaven
|
24.05.2011, 09:35 | #23451
|
| |
nas tesia najma tipy na tomto webe ktore vyjdu majster
ziaden tip na remizu tu nebol
nam krasne vysiel over 195,5, s prehladom
|
|
| |
majster
|
24.05.2011, 10:44 | #23453
|
| |
ano na buduce bude under ako obycajne, raz hore raz dole
|
|
|
majster
|
24.05.2011, 09:24 | #14884
|
cau! maslím (teda som) že dnes by sa mohli vymeniť na čele tabuľky Malmo s Helsinborkom pri vyhra domácich s kurzom 2.04, v 2 Polske LKS hoci dva kola pred koncom ím stačí bod , mali by zdolať Katowice pri kurze 1.63, človek mieni kurvi futbalisti menia!!
|
|
| |
majster
|
24.05.2011, 09:27 | #23448
|
| |
a aby som nezabudol po dvojtyždňovej prestavke by mohla byť X tej poj...NHL San Joško keď chce ešte si kopnuť do puku tak aspoň X a potom vyhrať, D. Sedín mohol by po pauze dať gol s kurzom 2.7
|
|
|
Mattix
|
24.05.2011, 08:43 | #14883
|
Martin Andrej - Korolev E. - 1 @1.7
Giraldo S. - Andujar P. - 1 @1.85
Monaco J. - Verdasco F. - 2 @1.54
|
|
|
| |
slaven
|
24.05.2011, 09:17 | #23447
|
| |
1hvs / Clement A.-Volandri F. 1
Tenis | Roland Garros - muži
to je co za tip ? kurz 1,3
1,3 je cca kurz na 2jku
|
|
| |
hansus82
|
24.05.2011, 09:31 | #23449
|
| |
to je že 1.hráč (Clement) vyhrá aspoň jeden set
|
|
| |
slaven
|
24.05.2011, 09:34 | #23450
|
| |
vdaka hansus, jasne, chapem
|
|
|
| |
stipo
|
24.05.2011, 13:28 | #23455
|
| |
analyza bola presvedcujuca ale sweeting zatial nic neukazuje a mauer ten dava jeden wnner za druhym ... to uz neotoci....ci?
|
|
| |
sokyno
|
24.05.2011, 13:32 | #23456
|
| |
tak vsetko je mozne este neje koniec , ale sklamal ma Sweeting asik mu neprospelo to volno co mal skoda
|
|
| |
sokyno
|
24.05.2011, 13:34 | #23457
|
| |
ide aj o to , ze som pocital s tym ze Sweetinga podrzi podanie , ale zatial v dolezitych momentoch odchadza a Maurer za stavu 40:40 vzdy da nejake to eso , skoda dost je to zapas o par loptickach a zatial to Sweetingovi nejde
|
|
| |
sokyno
|
24.05.2011, 13:40 | #23458
|
| |
este co sa tyka toho presvedcenia nezabudaj , ze je to len moj nazor a nazor niektorych stranok , ktore pozeram okrem tenisinfa ti spolupracuju so stavkovymi , nie vzdy vsetko vynde
|
|
|
sokyno
|
23.05.2011, 21:52 | #14880
|
dneska over na zapas Dallas vs Oklahoma 195,5
|
|
| |
sokyno
|
23.05.2011, 21:52 | #23445
|
| |
skoda , ze som nebol skor tu mal by som nato peknu analyzku
|
|
| |
slaven
|
24.05.2011, 08:48 | #23446
|
| |
dik, s prehladom OK
|
|
|
|
bufo
|
23.05.2011, 17:53 | #14878
|
Granollers M.(-5.5)-Bogomolov,Hcp gamm:0:5,5.tip 2...1.8
Treviso - Avellino,Hcp:Treviso -4,5...1.6
Olympiakos - Aris ,Hcp:-Olympiakos -24,5...1.6...??????????????
|
|
|
majster
|
23.05.2011, 16:19 | #14877
|
Na začiatku Fínskych líg, môže byť všetko, ale si myslím teda som za Jaro 1 kurzom 2.14 a Hamerlinna tiež 1 s kurzom 2.66, keď ma ujsť tak aspoň pekný kurz!
|
|
|
|
Mattix
|
23.05.2011, 14:43 | #14875
|
|
Lopez F. - Federer R. - 1.set over 9.5 @1.8 LIVE
|
|
|
Bublinak
|
23.05.2011, 12:16 | #14874
|
No dnes len taky šalatík (experiment)
Link na Tiket
|
|