Registrácia


Zabudnuté heslo / Lost Password

​​
Online: jozo121 , Semi1639
Dievča týždňa
Klikni pre zvacsenie
Chlap týždňa
Klikni pre zvacsenie
nasetipy.com - filmová diskusia   nasetipy.com - politicke kecy
MS 2026 vo futbale súťaž


Revolut detailné informácie
Ford Auto, Ford novinky


SportLiga.sk - Športové amatérske ligy pre celé Slovensko!

Viac o Tipli nájdeš TU

tipli - ziskaj zlavu pri nakupovani

tipli - ziskaj zlavu pri nakupovani

Skrill - Internetová peňaženka

Zažite skutočné výhry a výnimočné okamihy – alebo si vytvorte ten svoj – na jackpotovej stránke.

Prosím, ak máte záujem tipovať vo Fortune, zaregistrujte sa cez nasledujúci textový odkaz.

Registrácia SK zákazníkov
Registrácia CZ zákazníkov

Live Výsledky

filmyaserialy.com

mojezvieratko.sk

Ak sa Vám NašeTipy páčia, zdieľajte 

Diskusia

Nové analýzy: 0 | Nové previews: 0Novinky/News
5 Najnovších tipovTipKurz
Futbal Chorvatsko - GHana x 3.4tip nevyhodnoteny
Tenis Kopp S. vs Nesterov P. 2 2.25tip nevyhodnoteny
Tenis Draper J. vs Humbert U. 1 1.55tip nevyhodnoteny
Futbal Nórsko vs Francúzsko 2 1.63tip nevyhodnoteny
Futbal JAR-Kanada 2 1.7tip nevyhodnoteny
Všetky tipy nájdete v Našich štatistikách
Aktualizuj diskusiu NaseTipy.com na sieti X DISKUSIA S LIVE STÁVKAMI
<< < 13132 | 13133 | 13134 | 13135 | 13136 | 13137 | 13138 | 13139 | 13140 | 13141 > >>

jakislav 31.07.2011, 21:08 | #16419
Na zajtra by som určite skúsil:
Česko U19-Španielsko U19 Handicap 1:0 1 v skvelom kurze 2.3
  jakislav 31.07.2011, 21:10 | #25854
  Pardon ospravedlňujem sa tip 2
  jakislav 31.07.2011, 21:13 | #25855
  Aj za vyšší vklad **03
majster 31.07.2011, 21:02 | #16418
aký mate názor na to Chorvátsko? však hrajú ako si prajem!!!**01**01**01**01**01
Slaven je Slaven a majster je majster-xi-xi**12
bufo 31.07.2011, 20:12 | #16417
cau adnin,odkedy sa mozem zaregistrovat u Beftair?...od zajtra zacina novy mesiac...
  Ciernokoseliar 31.07.2011, 20:29 | #25852
  vcera som sa pytal..vraj sutaz bude bezat normalne,regnut sa mozes potom dodatocne
  bufo 31.07.2011, 20:55 | #25853
  dik...
  admin 31.07.2011, 21:22 | #25856
  tak, tak
vsetko je dohodnute, akurat s bannermi nejaky problem, preto treba s registraciou este pockat a hned ked sa to vyriesi to spustime
dano9 31.07.2011, 20:07 | #16416
DNES F1 vyšla pekne **01
ball8 31.07.2011, 20:04 | #16415
na zajtra :
sbr / Argentína 20 - Anglicko 20 1 1.52
bufo 31.07.2011, 19:42 | #16414
Seattle-Tampa Bay, under 7,5...1.8
L.A.Dodgers-Arizona,under 7,5...1.82
Ciernokoseliar 31.07.2011, 19:21 | #16413
jak tak kukam te tikety od Tiperky...to fortune robi velke problemy vyhodnotit poniektore udalosti
  Tiperka 31.07.2011, 19:37 | #25846
  ale chybu vyhodnotia hneď, viď Thun.... som nečakala, že nedajú ani gól...hlavne, že Palermu dali 2 **07
  Ciernokoseliar 31.07.2011, 19:39 | #25847
  a vysla ta formula?nedopozeral som to
  Tiperka 31.07.2011, 19:40 | #25848
  ano, všetko tak ako mám na tikete
  Ciernokoseliar 31.07.2011, 19:43 | #25849
  ta kalap dolu**04
  Tiperka 31.07.2011, 19:44 | #25850
  F1 je aj o šťastí...minule som skúsila vyšlo, tak som skúsila aj dnes a tiež...takže som rada...**01
  Ciernokoseliar 31.07.2011, 19:56 | #25851
  to hej,preto to nerad davam
majster 31.07.2011, 17:43 | #16412
ja si zase skromne na večer myslím , že Split:Slaven B. bude pekná remíza pri kurze 3.3,
a čo keď?**04
bufo 31.07.2011, 17:20 | #16411
Caute,podla mna to bude zapas na dva sety a pridavam moj tip:
Bartoli M.-Williams S.,pocet gamov - 20,5...1,85...Americanka ked sa rozbehne,tak uz to vala vsetko doradu...
  sokyno 31.07.2011, 17:34 | #25840
  pridavam sa super tip !!! 1,8 bet365 plus S.Wiliams -4,5 1,72
  bufo 31.07.2011, 17:43 | #25841
  moze byt aj Hcp...suhlasim...
slaven 31.07.2011, 16:40 | #16410
+ sokyno, idm proti Tebe, ten kurz cez 4 na Bartoli musim skusit **03
Marion Bartoli - Serena Williams 1 / 4.35 unibet
je oddychnuta, semifinale jej nasa vypustila, nehrali
  sokyno 31.07.2011, 16:46 | #25834
  fuuuu slaven neviem do toho by som nesiel Serena je neskutocne silna si neviem predstavit , zeby jej Marion dala aspon 7 gameou , ved sa pozri na jej zapasy so Sharapovou 6:3 6:1 s Liciki 6:2 6:1
  sokyno 31.07.2011, 16:48 | #25835
  navyse je Bartoli na nu moc mala a este hraje aj doma
  slaven 31.07.2011, 16:48 | #25836
  ani ja neviem, ale skusit to musim **02
nezabudni, su to zeny **05
  sokyno 31.07.2011, 16:49 | #25837
  slaven Serena nie je zena je to Hroch **01
  slaven 31.07.2011, 17:05 | #25838
  ale nooo :) kebyze si s tebou zahra, bol by si urcite rad
len pozor, aby ta neprilahla **02**02**02
  sokyno 31.07.2011, 17:18 | #25839
  stacilo by , ze by mi jednu dala po pisku ta padnem jak kus laty **02
  femina 31.07.2011, 18:34 | #25842
  ...asi som dost dobre neporozumela sokyno...po pišku, či po pysku....??? **02**02**02
  slaven 31.07.2011, 18:38 | #25843
  on myslel po hube **02**02**02
  sokyno 31.07.2011, 18:57 | #25844
  ano ano ,pardon stava sa **02
  sokyno 31.07.2011, 18:59 | #25845
  ale podla mna by malo byt po pisku lepsie mi to tam pasuje **02
slaven 31.07.2011, 16:37 | #16409
nazdar banda a preco nie ?
RNK Split - Slaven Belupo tip 2 / 4.1 expekt **03
Bajko 31.07.2011, 16:27 | #16408
dnes experiment
pAkv / Stabaek - Start Krist. 1/2
výs / Club Bruggy - Westerlo 4 : 1
poc. golov Club Bruggy - Westerlo 5-6 **05
admin 31.07.2011, 16:26 | #16407
Klose, vcera som Ti napisal, aby si si precital pravidla. Asi si to nespravil. Tvoj prispevok s tiktom som vymazal.
sokyno 31.07.2011, 16:23 | #16406
http://www.nasetipy.com/analyza-583-connecticut-vs-atlanta
WNBA
  admin 31.07.2011, 16:28 | #25831
  na domacich ide hore kurz a hendikep dole, da sa to podat aj za -3.5
len informujem
  admin 31.07.2011, 16:28 | #25832
  http://www.oddsportal.com/basketball/usa/wnba-2011/connecticut-sun-atlanta-dream-709994/#ah;1
  sokyno 31.07.2011, 16:35 | #25833
  dobry tip Atlanta mala dobru seriu teraz s papierovo slabsimi tymami , cize lepsie pre mna uvidime ci to ale padne **02
femina 31.07.2011, 15:46 | #16405
Krasnodar - CSKA Moskva - 1.polčas 2 /2,05/
Rostov - Lok. Moskva - 2 /2,1/
....dnes Maskva vperjooood!!! **18
sokyno 31.07.2011, 15:43 | #16404
co hovorite na Huber/Raymond dnes ? ved kurz je 2,2 a s Azarenka/Kirilenko su minimalne rovnocenny par ked nie lepsi **02
Ciernokoseliar 31.07.2011, 13:56 | #16402
tak hungaroring hlasi dazd
sokyno 31.07.2011, 13:51 | #16401
dnes WNBA Connecticut vs Atlanta na1 hc -4,5 na betku krasnych 1,9 20e**04
  sokyno 31.07.2011, 13:51 | #25830
  plus S.Williams **02
Tiperka 31.07.2011, 12:50 | #16400
Sutil-Perez 1
Kobayashi-Barrichello 1
Rosberg-Heidfeld 1
Alonso-Webber 1
Di Resta-Maldonado 1
Massa-M.Schumacher 1
majster 31.07.2011, 12:27 | #16399
nemal tu niekto nejake **20**20**20Ružomberok B - Michalovce 3:3-ha-ha a mňa nepočúvať , majster je majster!!!!
  balboa 31.07.2011, 12:53 | #25829
  **01
admin 31.07.2011, 12:24 | #16398
OK, vraciam sa na vychod Slovenska ...
domaci su pekne znechuteni ... na 2.strane Serecin kebyze dal svoje tutovky, tak hostia vyhraju
takze asi zasluzena X
admin 31.07.2011, 11:59 | #16397
3:1
  tommy 31.07.2011, 12:00 | #25821
  nedas dostanes **14
  Ciernokoseliar 31.07.2011, 12:01 | #25822
  ruskovsky silny otras mozgu,ide na CT
  admin 31.07.2011, 12:15 | #25823
  3:2
  admin 31.07.2011, 12:18 | #25824
  87 minuta 3:3, Serecin
  Ciernokoseliar 31.07.2011, 12:20 | #25825
  ale do bohaaca
  admin 31.07.2011, 12:23 | #25826
  11 hostia mal tutovku, nechapem co robil
3:3 FT, majster to vymakol
  admin 31.07.2011, 12:23 | #25827
  myslel som hrac c.11 hosti, ze mal tu tutovku par sekund pred koncom
  tommy 31.07.2011, 12:24 | #25828
  hej Domino Kunca kua mohlo byt 3:4 pixe
admin 31.07.2011, 11:57 | #16396
Serecin, dalsia tutovka, tesne vedla **12
  tommy 31.07.2011, 11:58 | #25820
  uz mohlo byt 2:3 cocot pixe ...
admin 31.07.2011, 11:53 | #16395
Serecin prave po faule na neho povedal rozhodcovi: vyjebanec, daj mu kartu !
domaci divaci, nepacilo sa im toto vyjadrenie
bez karty to bolo **02
perfarm 31.07.2011, 11:45 | #16394
caw admin toto si vedel? http://websiteworth.sitebay.org/website-value/nasetipy.com/
  admin 31.07.2011, 11:48 | #25818
  dik za link, nejako to nesledujem taketo globalne hodnotenia
dano9 31.07.2011, 11:44 | #16393
dnes som skúsil F1 Link na Tiket **01
admin 31.07.2011, 11:43 | #16392
prave Serecin nedal tutovku, siel sam na branu
  tommy 31.07.2011, 11:48 | #25819
  jeho mi ani nespominaj **02**01
balboa 31.07.2011, 11:24 | #16391
http://www.denniksport.sk/article/182519/volejbalisti-sr-sa-vo-sl-nepredstavia-prehrali-s-kanadou-0-...
tak ako sme sa vcera tesili dnes mozme smutit... skoda toho
  admin 31.07.2011, 11:30 | #25816
  no yoo, som to rano pocul v radiu, sakra, toto pokaslali
admin 31.07.2011, 11:17 | #16390
hostia vazne zranenie, sanitka ho berie prec ;(
  admin 31.07.2011, 11:19 | #25809
  polcas 2:1
  tommy 31.07.2011, 11:19 | #25810
  Vraj mu zapadol jazyk
  Ciernokoseliar 31.07.2011, 11:20 | #25811
  hrame bludne,ze?
  Ciernokoseliar 31.07.2011, 11:26 | #25812
  pali ruskovsky..v piatok som s nim siel na aute
  admin 31.07.2011, 11:27 | #25813
  no co ti mam napisat, bieda, bieda
domaci jasne lepsi, kludne mohlo byt aj 4:1
hostia okrem golu nic neukazali, slabota
  šuter 31.07.2011, 11:27 | #25814
  prenos mate aj na onlajny.cz
  Ciernokoseliar 31.07.2011, 11:28 | #25815
  ja vam vravel,ze to je bieda..vsetci nas favorizuju,najma stavkove..ale to muzstvo nema ani na stred tabulky..treba hrat proti,kym si to neuvedomia
  admin 31.07.2011, 11:31 | #25817
  neprehanaj ... na TOP 5, mozno TOP 3 maju urcite
ako Hrabusice **02**02**02
admin 31.07.2011, 11:13 | #16389
41min 2:1
<< < 13132 | 13133 | 13134 | 13135 | 13136 | 13137 | 13138 | 13139 | 13140 | 13141 > >>
Hľadaj text    Zvýrazni    Zobraz iba od     
Injuries and Suspensions