Registrácia


Zabudnuté heslo / Lost Password

​​
Dievča týždňa
Klikni pre zvacsenie
Chlap týždňa
Klikni pre zvacsenie
nasetipy.com - filmová diskusia   nasetipy.com - politicke kecy
MS 2026 vo futbale súťaž


Revolut detailné informácie
Ford Auto, Ford novinky


SportLiga.sk - Športové amatérske ligy pre celé Slovensko!

Viac o Tipli nájdeš TU

tipli - ziskaj zlavu pri nakupovani

tipli - ziskaj zlavu pri nakupovani

Skrill - Internetová peňaženka

Zažite skutočné výhry a výnimočné okamihy – alebo si vytvorte ten svoj – na jackpotovej stránke.

Prosím, ak máte záujem tipovať vo Fortune, zaregistrujte sa cez nasledujúci textový odkaz.

Registrácia SK zákazníkov
Registrácia CZ zákazníkov

Live Výsledky

filmyaserialy.com

mojezvieratko.sk

Ak sa Vám NašeTipy páčia, zdieľajte 

Diskusia

Nové analýzy: 0 | Nové previews: 0Novinky/News
5 Najnovších tipovTipKurz
Futbal Kolumbia-DR Kongo 1 1.54tip nevyhodnoteny
Futbal Kolumbia-DR Kongo Kolumbia počet gólov +1,5 1.83tip nevyhodnoteny
Futbal Paraguaj - Australia Menej ako 0,5g 4.8tip nevyhodnoteny
Futbal Paraguaj - Australia X 2.3tip nevyhodnoteny
Futbal Paraguaj - Australia X a menej ako 2,5g 2.5tip nevyhodnoteny
Všetky tipy nájdete v Našich štatistikách
Aktualizuj diskusiu NaseTipy.com na sieti X DISKUSIA S LIVE STÁVKAMI
<< < 13100 | 13101 | 13102 | 13103 | 13104 | 13105 | 13106 | 13107 | 13108 | 13109 > >>

Member 28.08.2011, 15:34 | #17345
ja zatial schalke +2.5 golov
Ciernokoseliar 28.08.2011, 14:29 | #17344
hamilton von..massa ide jak zebrak
bufo 28.08.2011, 14:24 | #17343
Debrecen-Újpest,over 2,5....1.60
Malmö-Elfsborg,oba timy dajú gól...1.67
Basel-Thun,oba timy dajú gól...1.60
Tiperka 28.08.2011, 13:54 | #17342
Perez-Buemi 1
Rusko-Kórea 1 volejbal kadeti
Kom.Brno-Jokerit - zápas bez remízy - 2
Ciernokoseliar 28.08.2011, 13:39 | #17341
https://www.doxxbet.com/ticket-1921520290 nech sa nenudim
Palino78 28.08.2011, 11:37 | #17340
tak predsa INTER?
http://sportky.topky.sk/c/70800/kucka-od-januara-v-interi-milano-kluby-sa-dohodli
  balo 28.08.2011, 11:53 | #27339
  len aby si tam aj nieco zahral
balo 28.08.2011, 11:20 | #17339
Ranko, takze len taka rozbiehacka na rano ale skor niejaka sranda **04
Link na Tiket
hansus82 28.08.2011, 11:12 | #17338
newcastle - fulham / under 2,5 / kurz 1,74 / betfair
slaven 28.08.2011, 09:26 | #17337
dnes este skusim jeden rohovy: Newcastle - Fulham over 10 asian / 1.78 188bet ... na bet365 je hranica 10 ale je tam aj rovnost, t.j. ked padne 10, over nevyjde, na 188bet ak padne 10, vracaju vklad ...
pekny den banda
strepsils 28.08.2011, 08:32 | #17336
Vcera hroza :(
Frankfurt - Paderborn viac ako 2.5golu kurz 1.75
Mnichov 1860 - Union Berlín viac ako 2.5golu kurz 1.76
Ahojte
perfarm 28.08.2011, 08:11 | #17335
Kashiwa - Kawasaki F. over 2.5 @1.57
C-Osaka - Urawa over 2.5 @1.8
Kobe - G-Osaka over 2.5 @1.55
elzo 28.08.2011, 08:09 | #17334
Ahojte.Neviete niekto,ako sa vola ten manik,co vystraja sportove vylomeniny po celom svete?Zoparkrat bolo video aj tu.
  strepsils 28.08.2011, 08:39 | #27336
  ak myslis toho Francuza - tak Rémi Gaillard
  elzo 28.08.2011, 08:44 | #27337
  Presne,dik.
balo 28.08.2011, 01:07 | #17333
Fuuh, tesne ale klaplo to **05
  slaven 28.08.2011, 07:24 | #27335
  no vidis **02
to sa mi paci
  balo 28.08.2011, 11:33 | #27338
  si hral ten detroit hendikepom ? lebo ten zapas som pozeral live a fakt to bolo vyrovnane...
slaven 27.08.2011, 23:03 | #17332
Na noc pohodka: Link YouTube video **04
dano9 27.08.2011, 22:54 | #17331
Na zajtra pridávam sľúbenú F1, pôvodne mala ísť za 35€ ale nakoľko vždy vyšla výjde aj zajtra. Link na Tiket good night **10
  dano9 27.08.2011, 23:04 | #27334
  a k nemu ešte rozpis Link na Tiket
slaven 27.08.2011, 22:19 | #17330
majster: ved Kosice keby nepokakali sa v poslednych minutach s Trnavou, rovnako Moravcami .. rovnako v Ruzomberku, kde mohli uplne v pohode vyhrat, len proste ked chlapec je sam pred branou a rovno do brankara kopne ... no skoda reci ... kludne mohli byt na cele tabulky, kludne ... kazdopadne dnes konecne im to vyslo a Jano Novak sa vratil po treste a hned rozhodol, super, drzim mu palce, on je strelec ! a jeho Kosice velmi potrebuju, lebo v predu tam maju totalne neschopakov ...
idem ja do postele banda **02
Member 27.08.2011, 22:12 | #17329
tak ani ta rezai mi dnes nevyjde...blby den.co uz
  slaven 27.08.2011, 22:13 | #27323
  co je skrec, ci co ? nechapem
  Member 27.08.2011, 22:16 | #27326
  to nie,len 6:2 uz
  slaven 27.08.2011, 22:16 | #27327
  no a ? ved je to tenis, nie futbal **04
  slaven 27.08.2011, 22:34 | #27331
  62 61 ... co na to povedat .... asi len to **14
majster 27.08.2011, 22:02 | #17328
dnes by to mohlo vyjsť s overom Seattle-Chicago WS -hostia kurz 1.85**20**20**20**01
  slaven 27.08.2011, 22:07 | #27318
  drzim palce, BOS som pisal, pozeram, ze uz vyhral 9:2, sakra **11**11**11
zle som kukal cas ...
  slaven 27.08.2011, 22:09 | #27319
  pockaj, aky over myslis ? podal si na hosti, na WS
  majster 27.08.2011, 22:11 | #27320
  no ja som len predpovedal , ja som dal zase dvojku za toľko isto? 1.85 tipsport**20
  majster 27.08.2011, 22:12 | #27322
  ano ja som Bostn nenašiel myslel som že nehraju!
  slaven 27.08.2011, 22:15 | #27325
  aja si ten zapas zahram, over 7 skusim **03
  majster 27.08.2011, 22:23 | #27329
  heej maš to lepšie na Tips. je až 8, pri 8 je kurz 9 over nad 9.5**12
balo 27.08.2011, 21:56 | #17327
Tak uz len ta MLB aby vysla a moj prvy tiket bude vyherny, dufajme **08 inak pozeral som live prenos toho Gent-u a na onlinescore uz v 90 min ukonceny zapas a pri tom este sa hral 3 min nadstaveny cas a ne tolko sanci v nom bolo....
  slaven 27.08.2011, 21:58 | #27316
  online pozeraj v nejakel stavkovej, napr. bet365, tam uvidis presne casy ... to co vidis inde na weboch samozrejme presne nie je, tam sa nepocita nadstaveny cas ze bol v 1.polcase a podobne veci a potom niekedy je aj X minutovy posun medzi casom povedzme na esport.sk a realnym casom
  balo 27.08.2011, 22:11 | #27321
  vdaka za info, opat som o nieco mudrejsi...
  majster 27.08.2011, 22:14 | #27324
  no aj ja sa teším na basebal , ale až ráno pri kľudnom spánku ha-ha!**01
  majster 27.08.2011, 22:19 | #27328
  ballo , vieš ja mať na jeden tiket toľko peňazí, tak by som poistil aspoň trocha v kombi hoc nižšie kurzi , hoci samo menšia vyhra ale predsa! z celej duše ti prajem aby si vyhral , bo tie stávkove už majú toľko , že nebudu vedieť čo s € a dúfam , že aspoň nakúpili zlato a tam trocha sa im ubralo**02**02**02
  balo 27.08.2011, 22:24 | #27330
  baseball sa da poistovat ? ako ?
  slaven 27.08.2011, 22:35 | #27332
  majster mysli, aby si si zahral PROTI svojmu tipu, aby si aspon nieco vyhral, ked Ti ujde posledny zapas.
slaven 27.08.2011, 21:54 | #17326
velmi pekne ju dal Skrtel ... Link na článok na doméne aktuality.sk **04
slaven 27.08.2011, 21:49 | #17325
Valencia aka otocka **12
  majster 27.08.2011, 22:05 | #27317
  7 golov , pekný futbal pre fanúšika!! len veriť!**04
Member 27.08.2011, 21:32 | #17324
moj tip na hcp rezai ma momentalne hodnotu 1,9.len sa obavam,ci bude vladat,lebo hrala 3 sety a mala menej casu na oddych
  slaven 27.08.2011, 21:33 | #27309
  over podla mna bude, je to finale nie ?
  Member 27.08.2011, 21:35 | #27310
  ano je to finale.len mala len nejakych 17 hodin oddychu...
  Member 27.08.2011, 21:36 | #27311
  kaslem na to.idem to dat solo,ked uz ta zilinka usla...
pali1234 27.08.2011, 21:26 | #17323
drogba v 80 minute neprijemne faulovaní
Link YouTube video
  pali1234 27.08.2011, 21:28 | #27307
  ne v 80 ale 63 **04
  slaven 27.08.2011, 21:29 | #27308
  jj, pisal som to tu, pekne KO dostal. Link na článok na doméne aktuality.sk
dano9 27.08.2011, 21:16 | #17322
Konečne zajtra F1 kurzy sa moc zdvihli pôvodný kurz bol včera 1,42 a dnešný kurz 1,92.
16217 klas / Vettel S. - 1 1.15
16218 klas / Hamilton L. - 1 1.17
16219 klas / Alonso F. - 1 1.17
16220 klas / Webber M. - 1 1.22

Zajtra to hrám za 35€, zatiaľ mi to vždy vyšlo dúfam že aj zajtra **01
  jakislav 27.08.2011, 21:21 | #27303
  Ak bude pršať a v Spa je to dosť možné tak by som sa veľmi bál o tých 35 € **08**08**08
  jakislav 27.08.2011, 21:21 | #27304
  Ak bude pršať a v Spa je to dosť možné tak by som sa veľmi bál o tých 35 € **08**08**08
  slaven 27.08.2011, 21:25 | #27305
  dufam, ze aj tiket nam sem pridas, ked to hras.
a nie potom, ked preteky skoncia, dikes **03
  dano9 27.08.2011, 21:27 | #27306
  jasné že dám o to sa neboj, inak v tom španielsku pozeral som predpoveď intenzívny dážď nehlásia, prehánky ale môžu byť uvidíme **01
  majster 27.08.2011, 21:42 | #27312
  prajem ti , aby si pekne vyhral!!**01, ale po dnešných pretekoch nadal by som ani korunu na kvalifikáciu , keď začne pršať ako dnes tak sa neoplatí ani pozerať kto nemá rád horor, ešte aj pri výjazde seftikaru auta odchádzali , horšie ako moja škodovka , keď idem hore brehom v kolone do 20-30 km /h v tu ranu pri vonkajšej teplote je teplo aj škodovke bo už ho nevolám auto**01**01**01**01
slaven 27.08.2011, 21:03 | #17321
nejake |MLB zapasy su odlozene, mozno kvoli tomu hurikanu, ktovie **08
  balo 27.08.2011, 21:06 | #27300
  slaven ten detroit sa da potom niekde sledovat online ?
  slaven 27.08.2011, 21:08 | #27301
  s TV nemam skusenost
ja sledujem MLB napr. tu http://www.cbssports.com/mlb/scoreboard
  balo 27.08.2011, 21:13 | #27302
  dik, mimochodom slaven uz vedie 3-0
54' Busic
over mate doma, kto to hral **03
  majster 27.08.2011, 21:56 | #27314
  l tak aj ta vyhra by mohla byt až na ten kurz??? nno včera vyhral 8:1 dnes neviem či by som radšej nedal under! ale zavčerom prehra na Minnesotu skoro najvyšší kurz! už len keby von vyhralo Chikago Cubs , tam je o 0.1 vyšší**01**
no a Slaven poľaví
  majster 27.08.2011, 21:57 | #27315
  Inák najkrajší over sa tu hral na Astaňu**03**03**03**03**03**03**03**03
slaven 27.08.2011, 20:59 | #17320
Jano Novak, Kosice 1:0, neposerte to v zavere zasa **11**11**11
  majster 27.08.2011, 21:43 | #27313
  neposrali 3 kurz paráda!! keď nie doma , tak aspoň von tri bodiky potešia,**04
slaven 27.08.2011, 20:42 | #17319
Kosice - Trinec 0:4 sakra ... tak tu som zavahal a riadne. Kosice vcera nic moc, vyhrali len preto, ze Lev Poprad nevedeli dat goly ani z naj tutoviek.
balo 27.08.2011, 20:34 | #17318
Slaven 2-0
32' Benko

len ten Gent niet to dat gol **06
  slaven 27.08.2011, 20:37 | #27295
  Slaven je proste Slaven **02
minule polcas 3:0, ale bacha ... vyhrali ltt 3:2
  majster 27.08.2011, 20:39 | #27296
  práve som na to myslel , aby neprestali druhy polčas hrať, možno sa poistili a budu hrať aj v druhom , aby nezachraňovali potom aspoň bod!**08
  balo 27.08.2011, 20:42 | #27297
  goooooooool gent **01 krasota
  balo 27.08.2011, 20:43 | #27298
  inak ak sa smiem este spytat, MLB detroit hrate to niekto ? ci iba ja sam idem do toho ?
  slaven 27.08.2011, 20:45 | #27299
  27.08.2011, 17:11 | #27245
perfarm 27.08.2011, 20:25 | #17317
Koper - Velenje over 2.5 @1.85
Cerro - Nacional over 2.5 @1.7
slaven 27.08.2011, 20:05 | #17316
Liverpool live rohy tip OK **03
  slaven 27.08.2011, 20:19 | #27291
  v statistikach ale rohy KO **14**14**14
leverkusen na konci ani prd
a liverpool uz 18 rohov, ale v statistikach to nemam **18
  slaven 27.08.2011, 20:21 | #27292
  a liverpool za 1 minutu 2 goly a moj hendikep samozrejme preto KO **14
no yoo, v statistikach to dnes neslo u mna
  femina 27.08.2011, 20:24 | #27293
  ...nesmokli, sak už vyhrávas 1:0 **02**02
aj moja Anča remízovala... posledný raz na tikete...som jej verila zas.. **06
  slaven 27.08.2011, 20:26 | #27294
  no yoo .. Makacka KO, videl som ...
no vyhravam, ale je to na prd, ked som sam seba nepodal ... skoda, moje muzstva dnes vsetko pekne ide a ja ani Kielce nepodam **11
rovnako la Coruna, boze ... moje 4 oblubene muzstva vyhraju dnes a ja podam len Huddersfield **11
<< < 13100 | 13101 | 13102 | 13103 | 13104 | 13105 | 13106 | 13107 | 13108 | 13109 > >>
Hľadaj text    Zvýrazni    Zobraz iba od     
Injuries and Suspensions