Diskusia
| Nové analýzy: 0 | Nové previews: 0Novinky/News |
| 5 Najnovších tipov | Tip | Kurz | |
|---|
 |
JAR-Kanada |
2 |
1.7 |  |
 |
JAR-Kanada |
Kanada počet gólov v zápase+1,5 |
1.95 |  |
 |
Notsko-Francuzsko |
2,5+gólov v zap. |
1.59 |  |
 |
NHL Draft |
Viggo Bjork v 1.kole do 6.miesta |
1.5 |  |
 |
Norsko-Francuzsko |
Francúzsko počet gólov v zápase+1,5 |
1.63 |  |
| Všetky tipy nájdete v Našich štatistikách |
|---|
|
dano9
|
29.08.2011, 13:29 | #17373
|
Akurát som sa zaregistroval na bet365, zatiaľ sa mi páči, ale čo ma prekvapilo je že pri výbere cez bankový prevod je minimálna čiastka 125€. Chcem sa spýtať tu niekoho kto používa bet365 či tiež posielali fotokópie pre overenie totožnosti a či im niečo aj prišlo domov, nejaké potvrdenie o registrácii a pod.
|
|
| |
admin
|
29.08.2011, 13:40 | #27373
|
| |
dufam, ze si sa regol cez nas a mozes vyuzit aj nas extra bonus ...
samozrejme, ze sa musia pri vybere poslat fotokopie, musia si overit tvoju totoznost
mas s tym problem ? domov ti moze prist nieco tiez, nejaky kod a podobne, uz neviem ako presne to oni maju, ale zavolat mozu tiez, to viem.
|
|
| |
sokyno
|
29.08.2011, 13:41 | #27374
|
| |
hej jasne musis poslat preskenovany obciansky aby si mal platny ucet a inac vybral si si velmi dobre pri prvom vklade mas 100 percent bonus a vela vyhod , kurziky na favoritov su mensie , ale zato je to co sa tyka internetovych live stavkovych jedna z top podla mna ... a neviem ci mi prislo nieco domov ,ale malo by asi nepamatam
|
|
| |
dano9
|
29.08.2011, 14:14 | #27376
|
| |
Nie cez Vas som sa neregol z toho dovodu ze jeden znamy mi poslal pozvanku a dostal som 100% bonus a k tomu 15€
|
|
| |
admin
|
29.08.2011, 14:16 | #27377
|
| |
od nas by si dostal to iste + naviac 5 Eur zdarma, ale OK, ako myslis
uz sa k Tebe nevyjadrujem.
|
|
| |
dano9
|
29.08.2011, 14:18 | #27379
|
| |
Tu by som dostal iba 5€ ale teraz som dostal az 15€ a tak isto znamy dostal 15€
|
|
| |
admin
|
29.08.2011, 14:19 | #27380
|
| |
len per tvoju informaciu: kazdy kto niekoho pozve dostane 15 Eur, aj ten pozvany
my sme davali 5 Eur este naviac, zdarma.
|
|
| |
dano9
|
29.08.2011, 14:45 | #27382
|
| |
vieš radšej nech dostane tých 15€ známi, ako nikto cudzí
|
|
| |
admin
|
29.08.2011, 16:12 | #27387
|
| |
jasne, jasne ... 5 eur, to si nekomentoval, ved naco
no uz aby zacala skola ...
|
|
| |
dano9
|
29.08.2011, 16:15 | #27388
|
| |
prečo to hovoríš mne aby začala škola 
|
|
|
| |
admin
|
29.08.2011, 13:42 | #27375
|
| |
fuuj, ze sa nehanbis tuto na tipovacom webe taketo, fuuuj  
|
|
| |
sokyno
|
29.08.2011, 14:32 | #27381
|
| |
boze take umeloty , prirodne zeny sem hadz ked uz kto sa ma nato pozerat
|
|
|
| |
sokyno
|
29.08.2011, 17:32 | #27395
|
| |
je je o dost lepsie
|
|
| |
sokyno
|
29.08.2011, 17:34 | #27397
|
| |
ale riadna mladucha
|
|
|
imperator07
|
29.08.2011, 12:28 | #17371
|
|
Wrexham, Plzeň, Rosenborg over 2,5
|
|
|
majster
|
29.08.2011, 12:19 | #17370
|
|
priateľia , keď chcete mať nejaku korunu , tak ju nesvadzajte pre nejke stavkové, to do buducna vam nepomoze , vždy budete v srtrate, nezaleží čo a za koľko budete hrať , všetko je len o záobku pre stzvkové a pre ich spolu majiteľov , že kupiatia hráča za taký peniaz , čo by pomohol na určitú dobu chudobe v Afrických krajinách, hoci aj tam , ako v každej krajine sú miiardari a chudoba kde sa umriera od hladu, každý šport v stávkových je ovplynený a odľa stávky ja výsledok, bolo by dobré peniaze si nechať a hrať iba za darmo pre zábavu aspoň mesiac , a pozerať ako by to dopadlo pre stávkopvé , tak to by som chcel zažiť!!!!!ale sa to nedá lebo ľudia sú nepoučiteľní a stále naivny!take euromiliony 1 cena bola po niekolko rokov , taka chujovina na jojke už sa ľudia spametali nechcu ani milion a tak ja asi 3 tyždne 6166 ona € , lebo ľudia sa spametali a prestali posielať ESM za 24,byvalých SK, život je na hovno , len teba kde ho dať aby z urodilo AVE s Vámi!!
|
|
| |
balboa
|
29.08.2011, 12:24 | #27372
|
| |
stara znama pravda majster
zivot je kurva a nas svet este väcsia...
|
|
|
|
| |
tiky
|
29.08.2011, 11:48 | #27369
|
| |
vrabce ?
|
|
| |
slaven
|
29.08.2011, 11:50 | #27370
|
| |
Vtáci v tŕni  
|
|
| |
balboa
|
29.08.2011, 12:18 | #27371
|
| |
neber moje meno do ust jasne? 
|
|
|
sokyno
|
29.08.2011, 11:30 | #17367
|
dnes sa mi pozdava Mchale vs Wozniak 2 2,5 nieco mi hovori , ze to padne Wozniak moze len prekvapit a navyse je Mchale mlada a ma velke vykyvy formy ... co potvrdila neraz , vie vyhrat s nevyrovanymi hrackami napr. s Kuznetsovou , ale napr. s Radwanskou 6:0 6:1 ... U mna malo skusenosti a dnes je Wozniak pre nu tazsim sustom ja verim Kanadanke pri kurze 2,5
toto zatial v priebehu dna este nieco pridam
|
|
| |
sokyno
|
29.08.2011, 11:37 | #27368
|
| |
idem podat nieco vymyslim v stavkovej vela uspesnych tipov
|
|
|
dano9
|
29.08.2011, 10:53 | #17366
|
|
Dnes rozpis US OPEN Link na Tiket
|
|
| |
tiky
|
29.08.2011, 11:11 | #27361
|
| |
vidis, ta VC, Hamilton KO - velke peniaze sa tam neoplati davat
teraz som sa pozeral na tiket a vidim - ze si to dal za 50
|
|
| |
dano9
|
29.08.2011, 11:14 | #27362
|
| |
viem no tipovanie je tipovanie raz vyhráš raz nie, teraz som skúsil dať na favoritov tenisu a uvidíme
|
|
| |
slaven
|
29.08.2011, 11:16 | #27363
|
| |
dano, cely cas piseme a debatujeme o tom, ze treba davat solo zapasy, alebo maximalne 2 zapasy na tiket ... toto je cesta k vyhre a nie jednej, ale k pravidelnemu zisku, ver mi. Ked to budes robit inak, nikdy, nikdy v zisku nebudes. Myslim globalnom zisku ... t.j. vyhras jeden tyzden 200 eciek, sa tesis a o polroka budes v minuse 500 ...
|
|
| |
dano9
|
29.08.2011, 11:20 | #27364
|
| |
slaven - neraz som skúsil tipovať sólo a za viac, lenže to nie je tiež také ľahké, viem že tu je X zápasov na výber ale neraz sa stane že prehráš
|
|
| |
slaven
|
29.08.2011, 11:22 | #27365
|
| |
ale ved samozrejme, ze zapas stale nevyjde ...
|
|
| |
dano9
|
29.08.2011, 11:24 | #27366
|
| |
mne sa to stalo na posledy v sobotu, neviem prečo ale keď dám viac zápasov skôr mi to vyjde, ako keby dam solo zápas
|
|
| |
sokyno
|
29.08.2011, 11:35 | #27367
|
| |
podla mna to nie je zla cesta , pokial ale davas tie male kurzy , ze len pozries na ne a vidim tu 1,2 tak to dam lebo je to favorit tak potom nic nevyhras , ale ked vies o co ide nie je zle ani takto tipovat , lebo napr. ked pojde aj stvorhra na US OPEN tak je vela zapasov s malymi kurzami , ktore mozu bezporblemov padnut , ja si zas az tak nemyslim , ze to je zle
|
|
|
Tiperka
|
29.08.2011, 10:42 | #17365
|
De Bakker-Jaziri 2
Gasquet-Stakhovsky - Gasquet (-5.5) - hcp - 1
Karlovic-Gonzalez F. - Karlovic(-4.5)-hcp-1
|
|
|
admin
|
29.08.2011, 09:35 | #17364
|
Na webe mame novu anketu, prosim hlasujte
|
|
|
slaven
|
29.08.2011, 09:33 | #17363
|
Aue - Chotebuz rohy over 9,5 / 1,87 188bet, na bet365 je 1,8
pekny den banda
|
|
| |
slaven
|
29.08.2011, 09:45 | #27360
|
| |
a pridam aj hokejik
Avangard Omsk - Barys Astana over 5.5 / 1.9 sportingbet
GL banda !
|
|
|
balboa
|
29.08.2011, 09:22 | #17362
|
Syn ide na vojnu....otec poučuje syna:
Synu, neže ce tam dajaka
nakaži ... bo ty vecka nakažiš
frajirku, vona nakaži mne... ja
nakažim mac....a znaš jaka
mac.. nakaži caly
valal
|
|
| |
slaven
|
29.08.2011, 09:26 | #27359
|
| |
 
|
|
|
tiky
|
29.08.2011, 09:05 | #17361
|
|
Plzeň - Sparta Praha o2,5g
|
|
| |
tiky
|
29.08.2011, 09:07 | #27358
|
| |
Lens - Monako X
|
|
|
admin
|
28.08.2011, 22:19 | #17360
|
marko: prestan tu nadavat !
Najme preto ze tu nadavas na Sachtor
NEPRIDAL SI ZIADEN TIP, ANI TIKET SO SACHTOROM, DOKONCA V DISKUSII ANI SLOVO O TOM TIPE, TAK SI ODPUSTI TIE NADAVKY A PRECITAJ SI NASE PRAVIUDLA UZ PORIADNE .. NAPRIKLAD PRAVIDLO C.10
Toto naozaj je slusny web a ziadne taketo nadavky nie su pripustne, najma ked nadava niekto, kto sem o tipe nenapisal ani slovo
Myslim, ze uz som ta viackrat upozornoval. Toto je posledne verejne upozornenie, ak sa to bude opakovat, koncis tu.
|
|
|
slaven
|
28.08.2011, 21:32 | #17359
|
Kosice 2:5, presne ako som si myslel, krasny kurzik 1.9 tam na to bol ... CSKA pekne hrali, dali na 2:0, potom kopec sanci a nic ... a Kosice za necelu minutu dali 2 zlepene goly ... a potom uz len CSKA, pekne akcie ...
inak perlicka, vsetky goly padli do jednej branky ...
Manchester 8:2   ale rohy malo ...
este ze som hral ten hannover, pisal som ... 17 rohov padlo
|
|
|
|
| |
slaven
|
28.08.2011, 21:33 | #27346
|
| |
vcera som to tu pisal
no ze sileny brankar, hehe ... takych zakrokov je vsade dost, Drogba mal proste smolu
|
|
| |
femina
|
28.08.2011, 22:01 | #27347
|
| |
...asi som prehliadla...alebo zlý postreh...
|
|
| |
admin
|
28.08.2011, 22:21 | #27348
|
| |
| 27.08.2011, 21:26 | #17323
a predtym 27.08.2011, 17:22 | #17301
|
|
| |
femina
|
28.08.2011, 22:26 | #27350
|
| |
..ale si pohotový...
|
|
| |
admin
|
28.08.2011, 22:28 | #27351
|
| |
snazim sa
a pohotovo idem spat ...
|
|
| |
femina
|
28.08.2011, 22:29 | #27352
|
| |
vidím....už pol hodiny..
|
|
| |
admin
|
28.08.2011, 22:32 | #27353
|
| |
... budes ticho !  
|
|
| |
femina
|
28.08.2011, 22:35 | #27354
|
| |
adminku, toto je domáce násilie na stranke nasetipy.... 
|
|
| |
admin
|
28.08.2011, 22:36 | #27355
|
| |
... nie nie, nic nasilu nebude, vsetko dobrovolne ...  
sladke sny femina, admin tu uz nie je
|
|
| |
femina
|
28.08.2011, 22:37 | #27356
|
| |
..sak ani femina... dobrú...
|
|
|
femina
|
28.08.2011, 20:15 | #17356
|
...tak, chalani, co máme na dnes večer...?
|
|
| |
femina
|
28.08.2011, 20:20 | #27345
|
| |
spanielska primera division dnes zatial remízovy den.... čo tak skúsit Sevilla - Malaga - X hm.. kurz 3,25
|
|
|
Member
|
28.08.2011, 19:55 | #17355
|
|
no u mna posledne dni katastrofa...
|
|
|
Palino78
|
28.08.2011, 19:10 | #17354
|
|
Sporting Lisbon - Maritimo X2 @2.7
|
|
|
imperator07
|
28.08.2011, 19:03 | #17353
|
Gremio X
Palmerias X
Trnava- Trenčín 1
|
|
| |
majster
|
28.08.2011, 20:13 | #27343
|
| |
prosím ťa , prečítaj si pravidla tohto webu!
Tikety sa pridávajú minimálne 5 minút pred začiatkom zápasu!
Admin pozri potom na to!
|
|
| |
majster
|
28.08.2011, 20:14 | #27344
|
| |
to platí aj pre tipy!
|
|
| |
admin
|
28.08.2011, 22:25 | #27349
|
| |
vdaka majster
ano - porusenie zakladnych pravidiel webu
|
|
|
marko
|
28.08.2011, 18:53 | #17352
|
nasrať, bo** krista..... to nie je možné toto, 84 minúta 1:2 , 90. minúta 2:2...........
kúpený zápas...idem sa obesiť tvl                   
|
|
|
balo
|
28.08.2011, 18:32 | #17351
|
no arsenal pekne na drzku dostava
|
|
|
marko
|
28.08.2011, 18:12 | #17350
|
go Šachťar GO GO!!!!
|
|
| |
marko
|
28.08.2011, 18:42 | #27342
|
| |
84.minúta GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL 1.2 SUPEEER     
|
|
|
| |
marko
|
28.08.2011, 18:01 | #27340
|
| |
nejako si sa roztipoval a s tým Lille - Marseille... no ja neviem, kopa tiketov na jeden zápas  ale GL!
|
|
| |
balo
|
28.08.2011, 18:05 | #27341
|
| |
njn, ale staci aspon jeden aby vysiel najlepsie 2 z nich.
|
|
|
slaven
|
28.08.2011, 16:45 | #17348
|
Link na článok na doméne aktuality.sk hehe, nieco ako hamsik, ten tiez uz asi prestupoval do vsetkych muzstiev, aj do Hrabusic  
Tak banda, uzite si krasny zapas v Anglicku, ja prave idem na ten hokej, takze to neuvidim ...
a pekne mi potlacte najskor tie rohy v Hannoveri, kde uz je 10 a potom v Manchestri
|
|
|
slaven
|
28.08.2011, 16:21 | #17347
|
skusim LIVE, rohy over 13.5 v zapase Hannover 1 - 1 Mainz / je polcas a 8 rohov ...
GL banda !
|
|
|
slaven
|
28.08.2011, 16:06 | #17346
|
Newcastle rohy over OK, padlo 12
snad v podobnom duchu bude aj dnesny zapas dna
som sa prave vratil z Vinneho, paradne bola, voda tepla, vonku super, no krasa
a za hodku a kus idem do Kosic si pozriet zapas Kosice - CSKA Moskva
vidim peknu 2jku, ale sice Kosice vcera prehrali, kde som velmi zavahal, aby dnes zasa to neskoncilo ako v piatok, kde boli jasne horsi, ALE VYHRALI, tak kaslem na to radsej a nepodam
|
|
|
Member
|
28.08.2011, 15:34 | #17345
|
|
ja zatial schalke +2.5 golov
|
|
|
Ciernokoseliar
|
28.08.2011, 14:29 | #17344
|
|
hamilton von..massa ide jak zebrak
|
|