Diskusia
| Nové analýzy: 0 | Nové previews: 0Novinky/News |
| 5 Najnovších tipov | Tip | Kurz | |
|---|
 |
Kolumbia-DR Kongo |
1 |
1.54 |  |
 |
Kolumbia-DR Kongo |
Kolumbia počet gólov +1,5 |
1.83 |  |
 |
Paraguaj - Australia |
Menej ako 0,5g |
4.8 |  |
 |
Paraguaj - Australia |
X |
2.3 |  |
 |
Paraguaj - Australia |
X a menej ako 2,5g |
2.5 |  |
| Všetky tipy nájdete v Našich štatistikách |
|---|
|
Member
|
28.08.2011, 15:34 | #17345
|
|
ja zatial schalke +2.5 golov
|
|
|
Ciernokoseliar
|
28.08.2011, 14:29 | #17344
|
|
hamilton von..massa ide jak zebrak
|
|
|
bufo
|
28.08.2011, 14:24 | #17343
|
Debrecen-Újpest,over 2,5....1.60
Malmö-Elfsborg,oba timy dajú gól...1.67
Basel-Thun,oba timy dajú gól...1.60
|
|
|
Tiperka
|
28.08.2011, 13:54 | #17342
|
Perez-Buemi 1
Rusko-Kórea 1 volejbal kadeti
Kom.Brno-Jokerit - zápas bez remízy - 2
|
|
|
|
| |
balo
|
28.08.2011, 11:53 | #27339
|
| |
len aby si tam aj nieco zahral
|
|
|
balo
|
28.08.2011, 11:20 | #17339
|
Ranko, takze len taka rozbiehacka na rano ale skor niejaka sranda
Link na Tiket
|
|
|
hansus82
|
28.08.2011, 11:12 | #17338
|
|
newcastle - fulham / under 2,5 / kurz 1,74 / betfair
|
|
|
slaven
|
28.08.2011, 09:26 | #17337
|
dnes este skusim jeden rohovy: Newcastle - Fulham over 10 asian / 1.78 188bet ... na bet365 je hranica 10 ale je tam aj rovnost, t.j. ked padne 10, over nevyjde, na 188bet ak padne 10, vracaju vklad ...
pekny den banda
|
|
|
strepsils
|
28.08.2011, 08:32 | #17336
|
Vcera hroza :(
Frankfurt - Paderborn viac ako 2.5golu kurz 1.75
Mnichov 1860 - Union Berlín viac ako 2.5golu kurz 1.76
Ahojte
|
|
|
perfarm
|
28.08.2011, 08:11 | #17335
|
Kashiwa - Kawasaki F. over 2.5 @1.57
C-Osaka - Urawa over 2.5 @1.8
Kobe - G-Osaka over 2.5 @1.55
|
|
|
elzo
|
28.08.2011, 08:09 | #17334
|
|
Ahojte.Neviete niekto,ako sa vola ten manik,co vystraja sportove vylomeniny po celom svete?Zoparkrat bolo video aj tu.
|
|
| |
strepsils
|
28.08.2011, 08:39 | #27336
|
| |
ak myslis toho Francuza - tak Rémi Gaillard
|
|
| |
elzo
|
28.08.2011, 08:44 | #27337
|
| |
Presne,dik.
|
|
|
balo
|
28.08.2011, 01:07 | #17333
|
Fuuh, tesne ale klaplo to
|
|
| |
slaven
|
28.08.2011, 07:24 | #27335
|
| |
no vidis
to sa mi paci
|
|
| |
balo
|
28.08.2011, 11:33 | #27338
|
| |
si hral ten detroit hendikepom ? lebo ten zapas som pozeral live a fakt to bolo vyrovnane...
|
|
|
|
dano9
|
27.08.2011, 22:54 | #17331
|
Na zajtra pridávam sľúbenú F1, pôvodne mala ísť za 35€ ale nakoľko vždy vyšla výjde aj zajtra. Link na Tiket good night
|
|
| |
dano9
|
27.08.2011, 23:04 | #27334
|
| |
a k nemu ešte rozpis Link na Tiket
|
|
|
slaven
|
27.08.2011, 22:19 | #17330
|
majster: ved Kosice keby nepokakali sa v poslednych minutach s Trnavou, rovnako Moravcami .. rovnako v Ruzomberku, kde mohli uplne v pohode vyhrat, len proste ked chlapec je sam pred branou a rovno do brankara kopne ... no skoda reci ... kludne mohli byt na cele tabulky, kludne ... kazdopadne dnes konecne im to vyslo a Jano Novak sa vratil po treste a hned rozhodol, super, drzim mu palce, on je strelec ! a jeho Kosice velmi potrebuju, lebo v predu tam maju totalne neschopakov ...
idem ja do postele banda
|
|
|
Member
|
27.08.2011, 22:12 | #17329
|
|
tak ani ta rezai mi dnes nevyjde...blby den.co uz
|
|
| |
slaven
|
27.08.2011, 22:13 | #27323
|
| |
co je skrec, ci co ? nechapem
|
|
| |
Member
|
27.08.2011, 22:16 | #27326
|
| |
to nie,len 6:2 uz
|
|
| |
slaven
|
27.08.2011, 22:16 | #27327
|
| |
no a ? ved je to tenis, nie futbal
|
|
| |
slaven
|
27.08.2011, 22:34 | #27331
|
| |
62 61 ... co na to povedat .... asi len to
|
|
|
majster
|
27.08.2011, 22:02 | #17328
|
dnes by to mohlo vyjsť s overom Seattle-Chicago WS -hostia kurz 1.85  
|
|
| |
slaven
|
27.08.2011, 22:07 | #27318
|
| |
drzim palce, BOS som pisal, pozeram, ze uz vyhral 9:2, sakra  
zle som kukal cas ...
|
|
| |
slaven
|
27.08.2011, 22:09 | #27319
|
| |
pockaj, aky over myslis ? podal si na hosti, na WS
|
|
| |
majster
|
27.08.2011, 22:11 | #27320
|
| |
no ja som len predpovedal , ja som dal zase dvojku za toľko isto? 1.85 tipsport
|
|
| |
majster
|
27.08.2011, 22:12 | #27322
|
| |
ano ja som Bostn nenašiel myslel som že nehraju!
|
|
| |
slaven
|
27.08.2011, 22:15 | #27325
|
| |
aja si ten zapas zahram, over 7 skusim
|
|
| |
majster
|
27.08.2011, 22:23 | #27329
|
| |
heej maš to lepšie na Tips. je až 8, pri 8 je kurz 9 over nad 9.5
|
|
|
balo
|
27.08.2011, 21:56 | #17327
|
Tak uz len ta MLB aby vysla a moj prvy tiket bude vyherny, dufajme inak pozeral som live prenos toho Gent-u a na onlinescore uz v 90 min ukonceny zapas a pri tom este sa hral 3 min nadstaveny cas a ne tolko sanci v nom bolo....
|
|
| |
slaven
|
27.08.2011, 21:58 | #27316
|
| |
online pozeraj v nejakel stavkovej, napr. bet365, tam uvidis presne casy ... to co vidis inde na weboch samozrejme presne nie je, tam sa nepocita nadstaveny cas ze bol v 1.polcase a podobne veci a potom niekedy je aj X minutovy posun medzi casom povedzme na esport.sk a realnym casom
|
|
| |
balo
|
27.08.2011, 22:11 | #27321
|
| |
vdaka za info, opat som o nieco mudrejsi...
|
|
| |
majster
|
27.08.2011, 22:14 | #27324
|
| |
no aj ja sa teším na basebal , ale až ráno pri kľudnom spánku ha-ha!
|
|
| |
majster
|
27.08.2011, 22:19 | #27328
|
| |
ballo , vieš ja mať na jeden tiket toľko peňazí, tak by som poistil aspoň trocha v kombi hoc nižšie kurzi , hoci samo menšia vyhra ale predsa! z celej duše ti prajem aby si vyhral , bo tie stávkove už majú toľko , že nebudu vedieť čo s € a dúfam , že aspoň nakúpili zlato a tam trocha sa im ubralo 
|
|
| |
balo
|
27.08.2011, 22:24 | #27330
|
| |
baseball sa da poistovat ? ako ?
|
|
| |
slaven
|
27.08.2011, 22:35 | #27332
|
| |
majster mysli, aby si si zahral PROTI svojmu tipu, aby si aspon nieco vyhral, ked Ti ujde posledny zapas.
|
|
|
|
slaven
|
27.08.2011, 21:49 | #17325
|
Valencia aka otocka
|
|
| |
majster
|
27.08.2011, 22:05 | #27317
|
| |
7 golov , pekný futbal pre fanúšika!! len veriť!
|
|
|
Member
|
27.08.2011, 21:32 | #17324
|
|
moj tip na hcp rezai ma momentalne hodnotu 1,9.len sa obavam,ci bude vladat,lebo hrala 3 sety a mala menej casu na oddych
|
|
| |
slaven
|
27.08.2011, 21:33 | #27309
|
| |
over podla mna bude, je to finale nie ?
|
|
| |
Member
|
27.08.2011, 21:35 | #27310
|
| |
ano je to finale.len mala len nejakych 17 hodin oddychu...
|
|
| |
Member
|
27.08.2011, 21:36 | #27311
|
| |
kaslem na to.idem to dat solo,ked uz ta zilinka usla...
|
|
|
pali1234
|
27.08.2011, 21:26 | #17323
|
drogba v 80 minute neprijemne faulovaní
Link YouTube video
|
|
| |
pali1234
|
27.08.2011, 21:28 | #27307
|
| |
ne v 80 ale 63
|
|
|
|
dano9
|
27.08.2011, 21:16 | #17322
|
Konečne zajtra F1 kurzy sa moc zdvihli pôvodný kurz bol včera 1,42 a dnešný kurz 1,92.
16217 klas / Vettel S. - 1 1.15
16218 klas / Hamilton L. - 1 1.17
16219 klas / Alonso F. - 1 1.17
16220 klas / Webber M. - 1 1.22
Zajtra to hrám za 35€, zatiaľ mi to vždy vyšlo dúfam že aj zajtra
|
|
| |
jakislav
|
27.08.2011, 21:21 | #27303
|
| |
Ak bude pršať a v Spa je to dosť možné tak by som sa veľmi bál o tých 35 €  
|
|
| |
jakislav
|
27.08.2011, 21:21 | #27304
|
| |
Ak bude pršať a v Spa je to dosť možné tak by som sa veľmi bál o tých 35 €  
|
|
| |
slaven
|
27.08.2011, 21:25 | #27305
|
| |
dufam, ze aj tiket nam sem pridas, ked to hras.
a nie potom, ked preteky skoncia, dikes
|
|
| |
dano9
|
27.08.2011, 21:27 | #27306
|
| |
jasné že dám o to sa neboj, inak v tom španielsku pozeral som predpoveď intenzívny dážď nehlásia, prehánky ale môžu byť uvidíme
|
|
| |
majster
|
27.08.2011, 21:42 | #27312
|
| |
prajem ti , aby si pekne vyhral!! , ale po dnešných pretekoch nadal by som ani korunu na kvalifikáciu , keď začne pršať ako dnes tak sa neoplatí ani pozerať kto nemá rád horor, ešte aj pri výjazde seftikaru auta odchádzali , horšie ako moja škodovka , keď idem hore brehom v kolone do 20-30 km /h v tu ranu pri vonkajšej teplote je teplo aj škodovke bo už ho nevolám auto  
|
|
|
slaven
|
27.08.2011, 21:03 | #17321
|
nejake |MLB zapasy su odlozene, mozno kvoli tomu hurikanu, ktovie
|
|
| |
balo
|
27.08.2011, 21:06 | #27300
|
| |
slaven ten detroit sa da potom niekde sledovat online ?
|
|
|
| |
balo
|
27.08.2011, 21:13 | #27302
|
| |
dik, mimochodom slaven uz vedie 3-0
54' Busic
over mate doma, kto to hral
|
|
| |
majster
|
27.08.2011, 21:56 | #27314
|
| |
l tak aj ta vyhra by mohla byt až na ten kurz??? nno včera vyhral 8:1 dnes neviem či by som radšej nedal under! ale zavčerom prehra na Minnesotu skoro najvyšší kurz! už len keby von vyhralo Chikago Cubs , tam je o 0.1 vyšší **
no a Slaven poľaví
|
|
| |
majster
|
27.08.2011, 21:57 | #27315
|
| |
Inák najkrajší over sa tu hral na Astaňu      
|
|
|
slaven
|
27.08.2011, 20:59 | #17320
|
Jano Novak, Kosice 1:0, neposerte to v zavere zasa  
|
|
| |
majster
|
27.08.2011, 21:43 | #27313
|
| |
neposrali 3 kurz paráda!! keď nie doma , tak aspoň von tri bodiky potešia,
|
|
|
slaven
|
27.08.2011, 20:42 | #17319
|
|
Kosice - Trinec 0:4 sakra ... tak tu som zavahal a riadne. Kosice vcera nic moc, vyhrali len preto, ze Lev Poprad nevedeli dat goly ani z naj tutoviek.
|
|
|
balo
|
27.08.2011, 20:34 | #17318
|
Slaven 2-0
32' Benko
len ten Gent niet to dat gol
|
|
| |
slaven
|
27.08.2011, 20:37 | #27295
|
| |
Slaven je proste Slaven
minule polcas 3:0, ale bacha ... vyhrali ltt 3:2
|
|
| |
majster
|
27.08.2011, 20:39 | #27296
|
| |
práve som na to myslel , aby neprestali druhy polčas hrať, možno sa poistili a budu hrať aj v druhom , aby nezachraňovali potom aspoň bod!
|
|
| |
balo
|
27.08.2011, 20:42 | #27297
|
| |
goooooooool gent krasota
|
|
| |
balo
|
27.08.2011, 20:43 | #27298
|
| |
inak ak sa smiem este spytat, MLB detroit hrate to niekto ? ci iba ja sam idem do toho ?
|
|
| |
slaven
|
27.08.2011, 20:45 | #27299
|
| |
27.08.2011, 17:11 | #27245
|
|
|
perfarm
|
27.08.2011, 20:25 | #17317
|
Koper - Velenje over 2.5 @1.85
Cerro - Nacional over 2.5 @1.7
|
|
|
slaven
|
27.08.2011, 20:05 | #17316
|
Liverpool live rohy tip OK
|
|
| |
slaven
|
27.08.2011, 20:19 | #27291
|
| |
v statistikach ale rohy KO  
leverkusen na konci ani prd
a liverpool uz 18 rohov, ale v statistikach to nemam
|
|
| |
slaven
|
27.08.2011, 20:21 | #27292
|
| |
a liverpool za 1 minutu 2 goly a moj hendikep samozrejme preto KO
no yoo, v statistikach to dnes neslo u mna
|
|
| |
femina
|
27.08.2011, 20:24 | #27293
|
| |
...nesmokli, sak už vyhrávas 1:0 
aj moja Anča remízovala... posledný raz na tikete...som jej verila zas..
|
|
| |
slaven
|
27.08.2011, 20:26 | #27294
|
| |
no yoo .. Makacka KO, videl som ...
no vyhravam, ale je to na prd, ked som sam seba nepodal ... skoda, moje muzstva dnes vsetko pekne ide a ja ani Kielce nepodam
rovnako la Coruna, boze ... moje 4 oblubene muzstva vyhraju dnes a ja podam len Huddersfield
|
|