Tipsport MARATÓN O 600 TISÍC!

08.01.2018

Nedeľa 14. januára. Kľúčový dátum pre všetkých vytrvalcov. Odštartuje totiž tipérsky maratón o 600 tisíc! Tipnite si každý deň v období od 14. 1. do 20. 12. aspoň za 4 EUR a podiel zo závratného banku je váš! Pozor – ten, kto zmešká prvý deň, stráca šancu na výhru. Navyše aj tentokrát na vás po úspešnom zdolaní úvodného týždňa čakajú traja žolíci, ktorí vás udržia v hre, pokiaľ zaváhate. Prijmete túto celoročnú výzvu?


Tipsport 600 tisicSúťaž 600 tisíc vypukne v nedeľu 14. januára a skončí vo štvrtok 20. decembra 2018. S rovnakými pravidlami ako minulý rok.

K získaniu podielu v Netoch, za ktoré môžete tipovať bez obmedzenia, stačí každý deň uzatvoriť stávky aspoň za 4 EUR. Akým spôsobom?

Prostredníctvom internetu, mobilu (vrátane live stávok) alebo na pobočkách, kde sa do štvoreurového limitu zahŕňa aj manipulačný poplatok.

Po prvom týždni súťaže, teda 21. januára, získate troch žolíkov. S nimi môžete v ďalšom priebehu vynechať až tri hracie dni a aj tak nevypadnete.

Všetci hráči z najväčšej komunity tipérov, ktorí maratón dokončia, získajú podiel zo 600 000 EUR na tipovanie. Ďalšie podmienky? Žiadne nie sú! Naozaj stačí len pravidelne tipovať a dodržať limit 4 EUR každý hrací deň.

Jediná prestávka príde 30. marca na Veľký piatok, kedy je tipovanie na Slovensku zo zákona zakázané. Tento deň sa teda do súťaže nezarátava (neprichádzate ani o žolíka).

Vlani si na bank siahlo 7 094 hráčov. Každý z nich tak okrem svojich výhier zhrabol ešte extra bonus 84,60 EUR na tipovanie.

Na webe Tipsportu po prihlásení zistíte, koľko peňazí vám zostáva natipovať si do splnenia denného limitu, počet žolíkov, ktoré máte k dispozícii, podiel k aktuálnemu dňu a odhadovaný finálny podiel.

Takže nezabudnite. Začíname v nedeľu 14. januára a kto zmešká prvý deň, stráca šancu na podiel zo 600 tisíc. Pretipujte sa ku skvelému bonusu!

Ak sa Vám článok páčil, prosím zdieľajte  Zdieľajte na Facebooku Zdieľajte článok na Twitteri Zdieľajte článok na Google+ Pošlite email s linkom na tento článok Zdieľaj článok na sieti LinkedIn