Registrácia


Zabudnuté heslo / Lost Password

​​
Online:  -

Dievča týždňa
Klikni pre zvacsenie
Chlap týždňa
Klikni pre zvacsenie
nasetipy.com - filmová diskusia  nasetipy.com - politicke kecy


Ford Auto, Ford novinky


Viac o Tipli nájdeš TU

Fussball Wetten Schweiz

CleverTips.net

Jooble

Prosím, ak máte záujem tipovať vo Fortune, zaregistrujte sa cez nasledujúci textový odkaz.

Registrácia SK zákazníkov
Registrácia CZ zákazníkovsport radio live stream

Live Výsledky

Ak sa Vám NašeTipy páčia, zdieľajte 

Zdieľajte NašeTipy.com na Facebooku Zdieľajte NašeTipy.com na Twitteri Zdieľajte NašeTipy.com na Google+ Pošlite email s linkom na NašeTipy.com Zdieľaj NašeTipy.com na sieti LinkedIn

V sobotu vypukne Jarný Tipcup!

29.03.2018

Najväčšiu tipérsku komunitu pohltí ďalší Tipcup. Jarné vydanie tejto obľúbenej súťaže odštartuje 31. marca. Idete do toho? Zimný diel opanoval kiki1999nej, ktorý tak zhrabol hlavnú cenu – 4 000 EUR na tipovanie! Na rovnakú porciu Netov si najúspešnejší súťažiaci príde aj tentokrát. Kto usadne na trón? Do Jarného Tipcupu celkovo napumpujeme 4 000 000 Netov!

tipsport jarny tipcupJarný Tipcup vypukne 31. marca 2018 tradične dvojtýždňovou kvalifikáciou, kde hrajú všetci tipéri proti sebe. Denný limit v kvalde je 2 EUR. Jej víťaz získa 200 000 Netov!

Ako sa do súťaže prihlásite? Pri zostavovaní tiketu stačí zaškrtnúť políčko „Tipcupy“ a tiket následne vsadiť. Záleží len na vás, aké tikety (s výnimkou live stávok) do Tipcupu zaradíte. Jediné obmedzenie predstavuje zmienený denný limit vkladov.

Tiket zaradený do Tipcupu bude vždy označený a uvidíte na ňom aj možný zisk bodov, ktorý sa rovná potenciálnej výhre v EUR prenásobenej koeficientom 25. Do hodnotenia sa započítavajú len výherné tikety tipéra, ktorému sa zrátajú výhry v eurách na tiketoch zaradených do Tipcupu a vyjadria sa v bodoch (body získané na tiketoch zložených z viacerých stávok, napr. Kombinátor, sa vypočítajú z výhry dosiahnutých na jednotlivých stávkach tohto tiketu).

Do vyraďovacích bitiek jeden na jedného postúpi 8 192 tipérov. Každý súboj bude trvať päť kalendárnych dní. Na skvelé odmeny sa môžu tešiť všetci účastníci play off! To vyvrcholí 17. júna 2018. Limity stávok pre jednotlivé kolá vyraďovacej fázy sa budú postupne navyšovať tak, aby tipujúci mohol naplno preukázať svoje umenie.

Svojím zapojením do súťaže súťažiaci súhlasí s podmienkami, ktoré sú k dispozícii tu.

Ak sa Vám článok páčil, prosím zdieľajte  Zdieľajte na Facebooku Zdieľajte článok na Twitteri Zdieľajte článok na Google+ Pošlite email s linkom na tento článok Zdieľaj článok na sieti LinkedIn