Registrácia


Zabudnuté heslo / Lost Password

​​ 
Dievča týždňa
Klikni pre zvacsenie
Chlap týždňa
Klikni pre zvacsenie
nasetipy.com - filmová diskusia  nasetipy.com - politicke kecy

Ford Auto, Ford novinky


Viac o Tipli nájdeš TU

tipli - ziskaj zlavu pri nakupovani

tipli - ziskaj zlavu pri nakupovani

CleverTips.net

Jooble

Prosím, ak máte záujem tipovať vo Fortune, zaregistrujte sa cez nasledujúci textový odkaz.

Registrácia SK zákazníkov
Registrácia CZ zákazníkov

Live Výsledky

Ak sa Vám NašeTipy páčia, zdieľajte 

20.6 MS road

MS 2018 Rusko / 20.06.2018 / autor: Kolik1990
preview -> Šport: Futbal | Zobrazení: 2741x | Počet komentárov 2x | Pridané: 20.06.2018, 01:34 | Zobraz všetky previews od nicku Kolik1990  »

Začínam mať pocit, že moje ruky sú erotické.. čoho sa chytím, to poje.em.
Tohtoročné MS nevychádzajú práve podľa mojich predstáv, respektíve tipov, avšak na začiatku, pri písaní dlhodobých tipov som to písal, z roka na rok sú mužstvá vyrovnanejšie a aj preto sa rodia výsledky, aké sa rodia. Stále ale dúfam, že to porazíme a dostaneme sa do zelených čisiel.
Poďme sa teda pozrieť na zajtrašie zápasy.

Prvým je zápas Portugalska s Marokom.
Portugalci vstúpili do MS kolotoča veľmi sprudka. Lepšie povedané, ukázali divákom o čom by mali byť zápasy na najvyššej úrovni. So Španielmi uhrali remízu 3:3, teda.. Ronaldo ju uhral. Premenená penalta v úvode a priamy kop v závere svedčia o tom, aký veľký futbalový talent tento hráč je. Samozrejme, mužstvo nie je len o jednom hráčovi, pekný výkon podal Guedes či Silva, nehovoriac o tom, že stred poľa servíroval presné prihrávky, aj keď ich nebolo toľko ako na strane Španielska. Každopádne, po tejto remíze je na čele ich skupiny prekvapivo Irán, ktorému toto miesto zabezpečilo Maroko vlastným gólom. Aj preto budú musieť favoriti zabrať naplno, ak nechcú pripustiť prekvapenie. Maroko naplnilo očakávanie v prvom zápase a nebyť spomínaného vlastného gólu v nadstavenom čase, udržali by si čisté konto a získali by jeden bod. Takto sa ale dostali do veľmi nepriaznivej situácie a osobne si myslím, že si tým zahrabali možnosť pomýšlať na postup. Ich celok zdobí veľmi silná defenzíva, čo dokazovali aj v kvalifikačných stretnutiach. Navyše, Portugalci až na Ronalda nie sú tak ofenzívne silní, iste hviezdne mená tu sú, ale ak Maročania nespravia nejaký kiks v podobe nedovoleného zákroku či ruky v pokutovom územi, tak Portugalcom mnoho šancí nedajú, navyše sa Maročanom zranil jeden z útočníkov, Amrabat a o to viac klesne už tak nie veľmi oslnivá ofenzívna sila hostí.
Aj preto očakávam triumf domácich, avšak s nižším počtom gólov.
Hrám teda nasledujúce stávky:

Portugalsko vyhrá, 1.69, stávka 2 jednotky.
Obaja dajú gól-nie, 1.73, stávka 1 jednotka.
Ronaldo dá gól, 1.86, stávka 1 jednotka.

Druhý zápas v poradí je medzi Uruguajom a Saudskou Arábiou.
Paradoxne, aj keď sa jedná o súboj Dávida s Goliášom, ani jeden z celkov svojou hrou v prvých zápasoch, nezaujal. Domáci Uruguaj síce vyhral proti Egyptu, avšak až gólom v samom závere zápasu, kde ofenzívne mená ako Cavani či Suaréz nebodovali a nevedeli sa výraznejším spôsobom presadiť na ihrisku. Dnes to ale bude pravdepodobne trocha iný duel. Saudom ich prvý zápas vôbec nevyšiel, dostali „latu“ od domácich Rusov v podobe výsledku 5:0, futbalový zväz Saudov sa navyše rozhodol potrestať 3 hráčov zo základnej nominácie (brankár Al-Mayouf, útočník Al-Sahlawi a stopér Hawsawi), zatiaľ nie je jasné ako presne, avšak je možné, že na dnešný zápas nenastúpia, a aj keby áno, na ich psychickej pohode to určite nepridá. Takisto tímu nepridala ani nepríjemnosť v podobe horiaceho lietadla pri presune tímu do dejiska dnešného zápasu.
Saudi boli od začiatku jedným z najväčších outsiderov a aj keď je tento ročník MS plný prekvapení, dnes skutočne už žiadne nečakám, pokiaľ chce Uruguaj potvrdiť svoj postup, má najlepšiu možnosť a kedy sa nenaštartovať, ak nie proti takémuto súperovi?
Hrám tu nasledujúce stávky:

Uruguaj vyhrá v hcp 0:1, 1.6, stávka 3 jednotky.
Over 2.5 gólov, 1.66, stávka 1 jednotka.

A posledný zápas bude súboj medzi Iránom a Španielskom.
Opäť súboj futbalového trpaslíka s mocnosťou. Irán v spomínanom zápase s Marokom ukradol 3 body obrovským šťastím a užíva si 1.miesto v skupine, avšak po dnešku sa to zmení. Domáci proti Maroku nepredviedli takmer nič smerom dopredu, o čom svedčia len 2 strely do priestoru brány a držanie lopty na úrovni 37%.
Ak proti Španielom dosiahnu aspoň podobné čísla, bude to pre mňa veľkým prekvapením
Španieli síce súboj s Portugalskom uhrali na remízu, ale kombinačne predviedli podľa mňa ešte o čosi lepší výkon ako Portugalci, ktorí nie vždy stíhali. A to sú na omnoho vyššej úrovni ako Irán. Ten síce bude skúšať odolávať, ale myslím si, že inkasuje už v 1.polčase a celkovo to bude futbal na jednu bránu s vyšším počtom gólov. Navyše, Španieli musia bodovať naplno, aby si neskomplikovali postupové ambície.

Hrám teda tieto stávky:

Španielsko vyhrá v hcp 1:0, 1.65, stávka 2 jednotky.
Španielsko dá gól v oboch polčasoch, 1.85, stávka 1 jednotka.


AKU tiket:

Portugalsko vyhrá
Uruguaj vyhrá v hcp 0:1
Španielsko dá gól v oboch polčasoch
Stávka 1 jednotka.

Portugalsko vs Maroko:
-Portugalsko vyhrá, @1.69, stávka 2 jednotky.
-obaja dajú gól-nie, @1.73, stávka 1 jednotka.
-Ronaldo dá gól, @1.86, stávka 1 jednotka.

Uruguaj vs Saudská Arábia:
-Uruguaj vyhrá v hcp 0:1, @1.6, stávka 3 jednotky.
-Over 2.5 gólov, @1.66, stávka 1 jednotka.

Irán vs Španielsko:
-Španielsko vyhrá v hcp 1:0, @1.65, stávka 2 jednotky.
-Španielsko dá gól v oboch polčasoch, @1.85, stávka 1 jednotka.


To by na dnes bolo odo mňa zasa všetko a ak už dnes favoriti neuhrajú čo majú, tak začnem asi výsledky lúštiť z čajových lístkov a stávkovať budem v slavenbete, inak ale GL všetkým!Diskusia k previewicon arrow Ak chcete diskutovať - prihláste sa.

smajl1 smajl2 smajl3 smajl4 smajl7 smajl8 smajl9 smajl10 smajl11 smajl12 smajl13 smajl14 smajl18 smajl16 smajl20 smajl21 smajl22 smajl25 smajl26 smajl27 smajl28 smajl24 smajl29 smajl30 smajl6 smajl15 smajl31 smajl32 smajl33 smajl34
 Meno   Dátum   Reakcia na preview 
admin 20.06.2018, 06:54 https://twitter.com/nasetipy/status/1009298393921966080
admin 20.06.2018, 06:54 https://www.facebook.com/nasetipycom/posts/2130431107240672