Registrácia


Zabudnuté heslo / Lost Password

​​ 
Dievča týždňa
Klikni pre zvacsenie
Chlap týždňa
Klikni pre zvacsenie
nasetipy.com - filmová diskusia  nasetipy.com - politicke kecy


Ford Auto, Ford novinky


Viac o Tipli nájdeš TU

tipli - ziskaj zlavu pri nakupovani

tipli - ziskaj zlavu pri nakupovani

CleverTips.net

Jooble

Prosím, ak máte záujem tipovať vo Fortune, zaregistrujte sa cez nasledujúci textový odkaz.

Registrácia SK zákazníkov
Registrácia CZ zákazníkovlive football on banthang.vip

Live Výsledky

Ak sa Vám NašeTipy páčia, zdieľajte 

Stávková spoločnosť Unibet

Prosím, ak máte záujem tipovať v unibet.com, zaregistrujte sa cez tento banner.Unibet bola založená v roku 1997 a má viac než 2.1 milióna zákazníkov vo viac ako 150 krajinách. O stávkovu kanceláriu Unibet sa stará viac ako 300 zamestnancov, takže sa jedná o veľkú a dobre riadenú stávkovú kanceláriu ponúkajúcu kvalitné služby. Unibet bol ocenený eGaming Review ako najlepší stávkovka roku 2006. Pre nových zákazníkov ponúka bonus free 20 Eurový tiket.


Stávková kancelária ponúka svojim klientom servis v slovenčine. Zákaznícku podporu v slovenskom jazyku by ste však hľadali márne. Na webe je ale pomerne rozsiahla sekcia častých otázok, kde nájdete odpovede na väčšinu vašich dotazov. Účet môže byť vedený v EUR, ale aj v českých korunách. V tom prípade sa ale musíte rozlúčiť s bonusom. Výhodou u tejto kancelárie je, že výhry pripisuje na účet okamžite po skončení daného športového duelu.

Stávková kancelária myslí aj na klientov, ktorí majú radi stieracie žreby. Ponúka im virtuálnej losy Trixxx. Výhry sa šplhajú až k 100 000 EUR! Využiť môžete aj v poslednej dobe veľa obľúbených live stávok, teda stávok v priebehu stretnutia. Ak vložíte na svoj účet minimálne 40 EUR (necelých 1200 Sk), stávková kancelária vám pridá ďalších 20 EUR ako bonus. Ako sa zaregistrovať a získať. Kliknite na odkaz Unibet.com. Bonus sa vám pripočíta okamžite potom, čo na účet stávkovej spoločnosti dorazí vaša platba, tj počas niekoľkých dní.