Registrácia


Zabudnuté heslo / Lost Password

​​

Dievča týždňa
Klikni pre zvacsenie
Chlap týždňa
Klikni pre zvacsenie

FreeBetting.bet

Expert a XXL stávky od Fortuny

wedden op sport

Livescore

CleverTips.net

Prosím, ak máte záujem tipovať vo Fortune, zaregistrujte sa cez nasledujúci textový odkaz.

Registrácia SK zákazníkov
Registrácia CZ zákazníkovdobretipy.cz

Improve your betting skills!

sport radio live stream

Live Výsledky

Skrill - internetova penazenka

Ak sa Vám NašeTipy páčia, zdieľajte 

Zdieľajte NašeTipy.com na Facebooku Zdieľajte NašeTipy.com na Twitteri Zdieľajte NašeTipy.com na Google+ Pošlite email s linkom na NašeTipy.com Zdieľaj NašeTipy.com na sieti LinkedIn

Súťaž s 1xbet

Vážení tipéri a milovníci športu. Dovoľte, aby sme Vás informovali o novej súťaži na našom webe www.nasetipy.com.

Prosíme Vás o dôkladné prečítanie si týchto ustanovení. Rovnakú pozornosť venujte aj dôležitým dodatkom k pravidlám, aby nevznikli problémy. V prípade nejasností nás kontaktujte pomocou kontaktného formulára alebo mailom na nasetipy@gmail.com

Základné ustanovenia

Organizátor súťaže: Tipovací web a diskusia o tipoch www.nasetipy.com

Sponzor súťaže: 1XBET    


Trvanie súťaže: Súťaž je aktívna. Do súťaže sa môžete zapojiť kedykoľvek, aj v jej priebehu.

Sledované obdobie: Súťaž má mesačné intervaly.

Ceny: V každom sledovanom období sa súťaží o vkladové poukazy na stávkový účet u sponzora súťaže v celkovej hodnote 150€. Ceny sú určené pre prvých piatich najúspešnejších tipujúcich v sledovanom období.

Podmienky pre prevzatie cien:

  • Súťažiaci musí mať otvorený stávkový účet u sponzora súťaže (Ak účet nemáte kliknite na nasledujúci banner a zaregistrujte sa, aby ste neprišli o možnosť vyhrať zaujímavé ceny!).

  •  
  • Súťažiaci musí u sponzora súťaže uzavrieť v danom mesiaci minimálne 3 stávky = 3tikety v minimálnej hodnote spolu 15eur (z main accountu, nie bonus accountu) a tieto 3 tikety musia aj pridať na náš web do sekcie Tikety (printscreen tiketu, napr. cez web onpaste.com).

  • V štatistikách na webe organizátora má v danom sledovanom období (mesiaci) aspoň 30 stávkových udalostí.

  • Tipy musia byť napísaný aj v diskusii na hlavnej stránke nášho webu ! Na konci mesiaca budú skontrolované príspevky užívateľov, či tipy písali. Väčšina tipov zo štatistík sa musí nachádzať v diskusii.

  • Bonus will be active after the roll over first one or if the user reject the first one. = bonus will be active if player does not have anothere active bonus. / nemôže byť v daný čas pripísaný bonus zo súťaže, ak v tom čase je na účte aktívny iný bonus.

Určenie poradia: Úspešnosť tipujúcich je určená percentom ziskovosti v sledovanom období. Táto úspešnosť je vyjadrená hodnotou ROI v tabuľke súťažiacich pre sledované obdobie.

V prípade, že tipujúci na prvých piatich miestach nemajú zriadené konto v danej stávkovej kancelárii resp. nesplnia podmienky uvedené vyššie - výhra sa presúva na ďalšieho v poradí. O výhrach sú tipujúci informovaný prostredníctvom súkromnej pošty od nicku "admin".

Ceny určené pre 5 najlepších tipujúcich v mesiaci:

1. miesto - Vklad v hodnote 60 € na stávkový účet u sponzora súťaže
2. miesto - Vklad v hodnote 35 € na stávkový účet u sponzora súťaže
3. miesto - Vklad v hodnote 25 € na stávkový účet u sponzora súťaže
4. miesto - Vklad v hodnote 20 € na stávkový účet u sponzora súťaže
5. miesto - Vklad v hodnote 10 € na stávkový účet u sponzora súťaže

Tieto bonusy bude nutné pred výberom pretočiť min. 3x a minimálny kurz bude 1.5, u AKO musí mať každá jednotlivá stávka kurz min. 1.2.

Ak výherca nemá zriadený účet u sponzora súťaže, stráca nárok na akúkoľvek cenu!

Ceny sú neprenosné a nevymáhateľné.

Odovzdanie výhier: Po skončení sledovaného obdobia sa na základe úspešnosti tipujúcich automaticky vyhodnotia víťazi. Víťazi sú určení najvyšším dosiahnutým ROIom v sledovanom období. Admin webu bude následne informovať v diskusií o víťazoch. Rovnako odkaz na víťazov bude uvedený aj na tejto podstránke. V prípade, že víťaz spĺňa podmienku o registrácii v stávkovej kancelárii bude mu výhra pripísaná na jeho účet u sponzora súťaže.

Organizátor súťaže si vyhradzuje právo zmeniť pravidlá súťaže, ktoré však musí oznámiť vopred. Taktiež si vyhradzuje právo neudeliť cenu tipujúcemu, u ktorého bude mať podozrenie, že porušuje niektoré z pravidiel súťaže.

Dôležité dodatky k pravidlám:

  • Povinná registrácia pre novo registrovaných užívateľov cez 1xbet bannere umiestnené na stránke www.nasetipy.com. Tieto registrácie si vieme samozrejmé overiť u sponzora súťaže. (keď už ste tam zaregistrovaní, táto povinnosť pre Vás neplatí)

  • Pred začiatkom súťaže musí každý tipujúci poslať emailom na nasetipy@gmail.com svoje Užívateľské meno z 1xbet + svoj nick na našom webe www.nasetipy.com , pretože názov nicku sa nemusí zhodovať s Užívateľským menom u sponzora súťaže. (do predmetu e-mailu napíšte: 1xbet sutaz)


s pozdravom team nasetipy.com

Tenis portál - tenisové zprávy, výsledky, statistiky, ATP, WTA    Injuries and Suspensions  liga.cz   Injuries, Suspensions, Predictions, Analysis
Poker zdarma  | KolemDvou.cz | Automotorcenter.hu

Play Responsibly