Registrácia


Zabudnuté heslo / Lost Password

​​ 
Dievča týždňa
Klikni pre zvacsenie
Chlap týždňa
Klikni pre zvacsenie
nasetipy.com - filmová diskusia  nasetipy.com - politicke kecy


Ford Auto, Ford novinky


Viac o Tipli nájdeš TU

Fussball Wetten Schweiz

CleverTips.net

Jooble

Prosím, ak máte záujem tipovať vo Fortune, zaregistrujte sa cez nasledujúci textový odkaz.

Registrácia SK zákazníkov
Registrácia CZ zákazníkovsport radio live stream

Live Výsledky

Ak sa Vám NašeTipy páčia, zdieľajte 

Zdieľajte NašeTipy.com na Facebooku Zdieľajte NašeTipy.com na Twitteri Zdieľajte NašeTipy.com na Google+ Pošlite email s linkom na NašeTipy.com Zdieľaj NašeTipy.com na sieti LinkedIn

Doxxbet - Druhé podanie jedine s nami!

01.07.2019

Vyhraj aj s nevýherným tiketom!

doxxbet 5 udalosti 5 kurz
V našej novej akcii vyhrávaš aj keď sa Ti práve nedarí! Ak si v priebehu dňa netrafil tikety za aspoň 6€, ktoré obsahovali minimálne 5 udalostí a celkový kurz tiketu bol 5 a viac, máš u nás istú voľnú stávku v hodnote 3€.

Druhú šancu na podanie máš každý jeden deň počas celého trvania Wimbledonu. Pripravených je až 42€ pre každého tipéra! Informácie o získaní voľnej stávky nájdeš po prihlásení sa, a to zobrazené v sekcii priamo nad tiketom. Voľná stávka sa pridelí automaticky do 24 hod., ak suma nevýherných tiketov počas jedného dňa dosiahne sumu aspoň 6€!

doxxbet akcia wimbledon doxxbet druhe podanie


Detaily akcie

  • Akcia platí od 1. 7. 2019 do 14. 7. 2019 vrátane.
  • Voľnú stávku 3€ získa každý hráč, ktorý počas presne jedného dňa (00:00 – 23:59) na nevýherných tiketov dosiahne sumu aspoň 6€. Tikety musia obsahovať minimálne 5 udalostí a celkový kurz tiketu je 5 a viac.
  • Voľná stávka bude pripísaná automaticky do 24 hod. od jej získania.
  • Každý hráč môže v súťaži získať v rámci jedného dňa maximálne jednu voľnú stávku. Maximálny počet získaných voľných stávok počas celého trvania súťaže je 14, v celkovej hodnote 42€.
  • Suma na nevýherných tiketoch v rámci jedného dňa je kumulatívna, ale neprenáša sa do nasledujúceho dňa. Ak má hráč nevýherné tikety spĺňajúce podmienky napríklad za 4€ (chýbajú mu 2€), po polnoci začína od nuly.
  • Voľné stávky sa do akcie nezapočítavajú.
  • Voľná stávka platí 14 dní od jej pripísania. Vzťahujú sa na ňu podmienky: minimálne 5 udalostí na tikete a celkový kurz tiketu musí byť minimálne 5,0 a viac.
  • Akcia sa vzťahuje na jednoduché tikety a LIVE stávky. Neplatí pre rozpisové tikety, duplicitné tikety, predčasne vyplatené tikety, tikety s bonusovým kurzom, tikety Zlatej ligy a iné tikety, ktoré využívajú určitý typ bonusu či zvýhodnenia.
  • DOXXbet si vyhradzuje právo v prípade akéhokoľvek podozrenia zo zneužitia tejto akcie zrušiť nárok na voľnú stávku. V prípade, ak už bola voľná stávka odovzdaná, odobrať ju.
  • DOXXbet si taktiež vyhradzuje právo pravidlá a podmienky akcie kedykoľvek zmeniť alebo akciu pozastaviť. Akcia prebieha v súlade s herným plánom spoločnosti DOXXbet


wimbledon doxxbet druhe podanieAk sa Vám článok páčil, prosím zdieľajte  Zdieľajte na Facebooku Zdieľajte článok na Twitteri Zdieľajte článok na Google+ Pošlite email s linkom na tento článok Zdieľaj článok na sieti LinkedIn